Спецрепортаж "Слідами розкрадання ПриватБанку"

24 березня 2018, 09:00

У сюжеті ви дізнаєтесь, скільки кожен українець заплатив за махінації колишніх власників банку

Якіржава,запущенаізанедбанаколишнябазанафтопродуктівсталазаставниммайном,якеПриватБанкоціниважу12 млндоларів,-врайцентріАрциз(Одеськаобласть)цез'ясовуютьдосі.

Хтовкаламутнійводізловивбільшерибипереднаціоналізацією?Скількидержаваікоженукраїнецьзаплатилизамахінаціїколишніхвласниківбанку?Дивітьсявсенсаційномурепортажі-розслідуванні"СлідамирозкраданняПриватБанку".

Якповідомлялося, 19 грудня2017року
Високий суд Англії заарештував всі активи Коломойського і Боголюбова. Такерішеннябулоприйнятонапідставінаданихдоказів,щоКоломойськийіБоголюбоввивелизбанкумайже2 млрддоларівнезаконнимшляхом.Урішеннісудузазначено,щокоштипереводилисянакомпанії,якіїмтаємноналежалиабоперебувалипідїхконтролем.Рішенняпро арештактивівтимчасове.

ТакожновекерівництвоПриватБанкувимагаєуколишніхвласників-ІгоряКоломойськогоіГеннадіяБоголюбовакомпенсувати витрати на націоналізацію фінустанови.
Реклама

Нагадаємо, ПриватБанк був націоналізований у грудні 2016 року.Всяпроцедурапереходубанкувдержвласністьпройшлаза72години.Причиноюсталоте,що"Приват"не змігвиконатипрограмудокапіталізації.

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти