Санкції Заходу "обнулять" зростання зарплат росіян – Мінекономіки РФ

27 серпня 2014, 11:44

Поріг інфляції збільшений до 7,5%

Головнийударвід економічнихсанкційЗаходу ізростанняподаткового навантаженнявРосії візьмутьдомогосподарства.Цевипливає зпредставленогонапередодніоновленогопрогнозуМінекономіки: збільшенняінфляціїпризведефактичнодо обнуліннязростаннядоходівгромадяніприватного споживанняв 2015році.Рятуватисповільнюєтьсяекономікучиновникиміністерстваякзавждипропонуютьзарахунок збільшеннядержінвестицій.Великогосенсу в такійстратегії незнаходитьне тількиМінфін,а й незалежніекономісти,передає"Коммерсант".

Перше,щопропалопідперегляд,-інфляція.У 2014році їїпорігчерез ембаргонаімпортпродовольствазбільшений з6,5% до7,5%.

З 2015 рокунарістцінможутьвплинутитакож введеннярегіональногоподатку з продажів ісплатастраховихвнесків до системиОМСз усієї сумизарплати- обидвацихпропозиції заразобговорюєуряд. СлідомзаінфляцієювпрогнозіМінекономікивбік погіршеннярізкопоповзлипоказники, пов'язані здоходамигромадянірівнемприватного споживання,якевостанні рокизабезпечувалодвітретинизростанняВВП.

У 2015 роціреальназарплатаростиперестане(0,2%),адинамікаспоживанняроздробуі послугфактичнообнулится.

У 2014 роцінадинамікуоборотуроздробуінфляціяне вплине(йогозростання за підсумками рокузбережено на рівні1,9%) -вміністерстві вважають,що реальназарплатазростенавіть сильніше,ніжочікувалосяраніше(на1,7%),а падінняпопитувідіб'єтьсянаспоживанніпослуг (1% замість1,6% зростання).

ПрогнозподинаміціВВПМЕР(1% зростанняв 2015 році) заснованийнаприпущенні,що цінинанафтузалишатьсяпоблизу 100доларівзабарель.ВМінфіні,втім,вжезаявили,щовважаютьце допущеннянадто оптимістичним.

За словамиглавидепартаментудовгостроковогостратегічного плануванняМінфінуРФМаксимаОрешкіна,у його відомствамаса"питаньпо дрібницях"дооновленим прогнозомМЕР,який повиненлягтивосновутрирічногобюджету.Наприклад,сумніви викликаютьзавищені оцінкиприбутку компанійв 2014рік.

Нагадаємо,США,ЄС,Канадата інші країниввелирядсанкційпроти Росіїчерез ескалаціюситуаціївУкраїніта підтримкитерористів, які вбиваютьукраїнціввДонбасі
.

Реклама

В тренді
Долар і євро просіли в ціні: офіційний курс

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти