Росія погодилася скоротити видобуток нафти: в Москві назвали обсяги

11 грудня 2018, 14:02

Міненерго РФ проводитиме консультації з нафтовиками

Російська Федерація склала графік видобутку нафти по місяцях в рамках угоди Організації країн – експортерів нафти (ОПЕК). Про це заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.

За словами Новака, помісячний графік передбачає поступове зниження видобутку нафти в РФ відповідно до домовленостей ОПЕК +. Так, в січні-2019 передбачається зниження видобутку нафти на 50-60 тисяч барелів на добу.

"Запаси вже сім тижнів як росли, ми бачимо надлишок на ринку. Тому ті ж цілі – таргетування запасів, щоб вони не росли вище середнього п'ятирічного рівня", - зазначив Новак
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Російськийміністрдодав,щопроведевгрудні-2018нарадузнафтовикамиз питанняреалізаціїугоди.

Нагадаємо,вп'ятницю, 7 грудня,члениОПЕКідержави,які не входятьдо картелю,прийшлидовисновкупро зниженняобсягіввидобутку нафти. РанішеРосіявідмовляласявідпропозиціїСаудівськоїАравіїскоротитивидобутокна1-1,2млнбарелівна добу.

В тренді
Долар упав після зростання, євро злетів ще вище: офіційний курс

Однаквпідсумкуучасникизустрічідомовилисязменшитивидобутокна1,2 млнбарелівна добу-800тис.Припаде на країниОПЕКі400навсі інші.Такимчином,кожнакраїнаОПЕКзобов'язуєтьсязменшитинафтовидобутокна3%.

Втім,чорнезолотовсеоднопродовжилодешевшати - ціна на нафтуBrentвпалинижчепсихологічної позначки.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти