Режим роботи сонячних і вітрових станцій ДТЕК ВДЕ в умовах поширення коронавірусної інфекції COVID-19

24 березня 2020, 16:32

Сьогодні головне завдання ДТЕК ВДЕ – захистити своїх співробітників та забезпечити безперервну, надійну роботу вітрових і сонячних електростанцій для зміцнення енергетичної безпеки країни

Станції ДТЕК ВДЕ виробляють електроенергію з енергії сонця і вітру. Зараз це наша перевага. На відміну від підприємств традиційної генерації, для роботи яких потрібна велика кількість персоналу і безперебійне постачання палива, СЕС та ВЕС можуть безпечно і швидко перейти в режим роботи з мінімальною кількістю співробітників на об'єктах. Під час спеціального режиму відновлювані джерела енергії можуть продемонструвати свій внесок у безпечне та безперебійне енергопостачання українських споживачів завдяки природним енергоресурсам.

Реклама

Всі операційні завдання продовжать виконувати начальники змін СЕС і ВЕС (одна людина на об'єкті). Такий режим роботи є для ДТЕК ВДЕ стандартним – він раніше застосовувався на вихідних. Тепер він впроваджується протягом усього тижня з посиленням заходів безпеки, щоб мінімізувати контакти людей із зовнішнім середовищем. Інші співробітники станцій переведені на дистанційну роботу.

СЕС і ВЕС ДТЕК ВДЕ продовжать працювати – виробляти "зелену" електроенергію для українських сімей і підприємств – як і раніше.

Ми уважно стежимо за розвитком подій і коригуємо свою роботу, відповідно до вимог інститутів влади України, рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та Всесвітньої організації охорони здоров'я, використовуємо міжнародний досвід індустріальних країн, що зіткнулися з кризою, викликаною пандемією коронавірусу COVID-19.

В тренді
Нервозність на ринку. Чому бензину і дизпаливу загрожує нове зростання цін

В екстрених випадках, що вимагають більшої кількості персоналу, буде організовано безпечне перебування співробітників на території станції. У разі подальшого поширення епідемії та посилення карантинних заходів передбачений перехід на закритий (автономний) режим роботи.

Реклама

Ми дбаємо про здоров'я наших співробітників і продовжуємо працювати для того, щоб в кожній родині було тепло і світло!

Всі подробиці в спецтемі Коронавірус

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти