Розвивати бізнес і залучати інвестиції Україні допоможе ESG, – Олексій Поволоцький

17 травня 2021 14:58

Ірина Ненько Ірина Ненько

Рейтинг ESG дозволяє бізнесу не тільки демонструвати прихильність принципам сталого розвитку, а й ефективно управляти ризиками

/ Фото: Pixabay

За даними ООН, щорічний обсяг хабарів у світі оцінюється в один трильйон доларів. Корупція та пов'язані з нею дії перешкоджають сталому розвитку, ставлять під загрозу роботу демократичних інститутів. З кожним роком у всьому світі збільшується число інвесторів, які дотримуються відповідального підходу до інвестування.

Реклама

За словами Олексія Поволоцького, директора з корпоративного управління і комплаєнс ДТЕК, при прийнятті рішень щодо інвестування сьогодні все більш значущим показником стає корпоративний рейтинг ESG. Він дозволяє бізнесу не тільки демонструвати прихильність принципам сталого розвитку, а й ефективно управляти ризиками.

"Прозоре бізнес-середовище в країні – найважливіша умова для прийняття рішень про інвестиції та розвиток бізнесу. Кожен відповідальний бізнес повинен зробити свій внесок у підвищення інвестиційної привабливості бізнесу та економіки в цілому. Тому, одним з головних пріоритетів Нової стратегії ДТЕК, яка заснована на принципах ESG, цінностях і відповідальності бізнесу за прогрес у досягненні Цілей сталого розвитку ООН, є боротьба з корупцією. У своїй діяльності ДТЕК слідує політиці "нульової толерантності" до корупції. ДТЕК відкрито ділиться своїми практиками в цій сфері і готові до співпраці", – сказав Поволоцький.

Нагадаємо, із 2010 року в ДТЕК працює спеціальний підрозділ – Служба комплаєнс. Завданням даного підрозділу є побудова ефективної внутрішньої системи з протидії корупції та навчання співробітників проходженню принципам етичного ведення бізнесу, прийнятим в ДТЕК.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти