Путін: "Північний потік – 2" – не альтернатива транзиту газу через Україну

28 лютого 2018, 17:18

Президент Росії чекає від української сторони "економічного обґрунтування"

Проект"Північнийпотік2"не єконкурентомукраїнському транзиту.Про цезаявивпрезидентРосіїВолодимирПутінза підсумкамипереговорівзканцлеромАвстріїСебастьяномКурцем.

ЗасловамиПутіна,якщоукраїнськасторонапредставить"економічнообґрунтованіумовитранзиту"-російськасторонаготоваїхрозглянути.

Ранішеєвропейськіполітики,втомучислізкраїн-прихильниківреалізаціїпроекту"Північнийпотік2",назвали
умовою реалізації проекту збереження транзиту російського газу через Україну.

Реклама

"Це, до речі кажучи, навіть не альтернатива навіть українському маршруту. Якщо Україна представить економічно обгрунтовані параметри використання своєї газотранспортної системи, ми нічого не маємо проти продовження співпраці і з Україною. Питання тільки в обсягах прокачування", - сказав президент РФ.

Курц зазначив, що при реалізації проекту "Північний потік – 2" "треба ще пропрацювати безліч деталей і прояснити вплив проекту на інші держави".

В тренді
ФОПам повернули карантинні 8000: закон про виплати набув чинності
"Австрія дуже позитивно ставиться до цього проекту, він позитивний для Німеччини і для багатьох інших країн", - додав Курц.

Яквідомо,ранішекомпаніяNord Stream2AG,якаєосновнимоператоромгазопроводуNord Stream,заявила,що Німеччина дозволила будівництво газопроводу "Північний потік – 2". Йдетьсяпро регіональнийдозвіл,алекомпаніярозцінюєйогояксигналпро прийдешнійдозвіл набудівництвовідвладиНімеччини.

Рішеннябулоприйнято,незважаючинакритичнупозиціюЄСщодо проектугазопроводувобхідУкраїни.Укомпаніїстверджують,щоотриманнядозволіввіншихчотирьохкраїнахуздовжмаршрутугазопроводу-Росії,Фінляндії,ШвеціїтаДанії-йдеза графіком.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти