Путін продовжив транзитні обмеження для українських вантажів

31 грудня 2019 17:51

Обмеження при транзиті вантажів з України в Казахстан і Киргизстан Росія ввела в 2016 році

ПрезидентРосійськоїФедераціїВолодимирПутінвнісзмінивуказвід1січня2016року щодо транзитних обмеженьдляукраїнськихвантажів, що прямуютьдо Казахстануабо Киргизстанпродовжившийогодіющенапівроку,до 1 липня2018року.

Реклама

"Внести до Указу президента Російської Федерації від 1 січня 2016 года ..., замінивши в пункті 4 слова" до 1 січня 2019 року "словами" до 1 липня 2019 року", – говориться в документі.

Як відомо, документ вводить тимчасову заборону на автомобільні і залізничні перевезення товарів через російську територію, щодо яких в Росії застосовуються ставки ввізних мит, встановлені Єдиним митним тарифом ЄАЕС і відмінні від нуля, а також товарів, включених до затвердженого урядом Росії переліку сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства.

Однак в разі звернення влади Киргизстану або Казахстану до російського уряду Росія має право дозволити автомобільні та залізничні перевезення окремих товарів через РФ за умови дотримання встановленого порядку перевезень.

Нагадаємо
Україна подалапозовпротиРФдо Світової організації торгівлі організаціючерез обмеженнятранзиту.Позовпро обмеженнятранзитуставвжедругимпозовомУкраїнивСОТпротиРосійськоїФедераціїза останній час.15вересня2016року УкраїнапочалапроцедуруоскарженнярішенняурядуРФпро введенняембаргонатранзитукраїнськихтоварівзросійськоїтериторіївнапрямкутретіх країн.

ВзаємніторговельніобмеженняміжУкраїноюіРосієюбуливведенівсічні2016рокурокучерез те,щоміжУкраїноюіЄСнабув чинностірежимвільноїторгівлі.Взимку2016бувзначнообмеженийекспортукраїнськихтоварівдо Росії,апотімбулонакладеноповнеембаргонаекспортпродовольствазУкраїнивРосію.

Не пропусти!
Любимо і скучаємо: дружина Андрія Шевченка опублікувала сімейні фото в День батька
Андрій Шевченко зі своїми синами

Улипні2016рокуРосіяпродовжилаполітикуторговельнихобмежень,закрившитранзитукраїнськихтоварівчерез свою територіювнапрямкутретіх країн,перш за всеКазахстануіКиргизстану.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти