Майже 2,1 млн українців обрали державний Укргазбанк

19 лютого 2020, 15:48

Актуально

Найбільшим попитом користується новий продукт банку – "Еко-депозит"

Обслуговування в надійному державному банку обрали вже 2 088 509 українців. Про це повідомили у фінустанові.

Збільшення клієнтської бази свідчить про те, що Укргазбанк незмінно забезпечує своїх клієнтів актуальним банківським сервісом, а також постійно розширює перелік переваг, які вони отримують за користування банківськими продуктами та послугами.

У фінустанові зауважили, що активність залучення нових клієнтів помітно зросла зі впровадженням "Еко-кредитки".

"Еко-кредитка" – це вигідна кредитна картка, що пропонує ліміт до 300 тисяч гривень та 30 днів чесного пільгового періоду, а далі, після його спливу, нараховує відсотки на залишок кредитних коштів тільки з першого дня заборгованості, а не з початку грейс-періоду, як це передбачено в інших існуючих в Україні кредитних продуктах.

Найбільшим попитом користується новий продукт банку – "Еко-депозит", кошти якого спрямовуються виключно на фінансування екологічних проектів в Україні. Так, від запуску українці розмістили на ньому вже понад 2,5 млрд грн своїх заощаджень. Що вкотре доводить – для вирішення екологічних проблем не обов’язково мати мільйонні статки, а навпаки – кожна гривня важлива і дієва.

Нагадаємо, Укргазбанк – лідер на банківському ринку за зростанням депозитів населення.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти