Чому послуги "Dolga net" вигідні як клієнтам-боржникам, так і мікрокредитним компаніям?

24 січня 2020, 08:30

Актуально

Компанія "Dolga net" представляє новий напрямок на фінансовому ринку – усунення боргових конфліктів між позичальниками та кредиторами

Реклама

На ринку фінансових послуг з'явився унікальний сервіс, назва якого – "Dolga net"– говорить сама за себе. Він допомагає позичальникам позбутися прострочених боргів, а мікрофінансовим організаціям (МФО) – повернути проблемні і навіть "безнадійні" кредити. Як працює сервіс і чому кредитним боржникам варто звертатися до його фахівців, – розповімо в цій статті.

Компанія "Dolga net", без перебільшення, є першопрохідцем нового напряму на фінансовому ринку – усунення боргових конфліктів між позичальниками і кредиторами. Послуги компанії – абсолютно безкоштовні для всіх боржників МФО, котрі мають кредит зі значним простроченням.

Сервіс докорінно відрізняється від так званих антиколекторських структур, які лише витягають з клієнтів гроші, годуючи їх нездійсненними обіцянками. Водночас, фахівці "Dolga net" безпосередньо комунікують з мікрокредитними компаніями, реально і безкоштовно допомагаючи клієнтам МФО істотно зменшити розмір простроченої заборгованості, позбавляючи їх кредитного тягаря.

Що чекає позичальника в разі несплати за кредитом?

Відповідальність за прострочення по мікропозиках прописана в будь-якому кредитному договорі. Якщо клієнт з якихось причин перестає платити по кредиту, мікрофінансові структури, крім відсотків, нараховують на тіло позики пеню і штрафні санкції. На жаль, нерідко бувають випадки, коли клієнт входить в прострочення тривалістю понад місяць.

Реклама

В цілому, за експертними даними, досить великій кількості клієнтів не вдається вчасно погасити борг. По-перше, дається взнаки непроста соціально-економічна ситуація в країні, нестабільність на ринку праці, також клієнт може наразитися на непередбачені обставини (втрата роботи, скорочення зарплати тощо). По-друге, прострочення часто відбуваються через недостатнє усвідомлення позичальниками специфіки мікрокредитів: це – "гроші до зарплати" на невеликий термін до 20-30 днів. На жаль, багато хто не бачить різниці між "короткими" позиками і банківськими кредитами, у яких – більш тривалий термін користування і більш низькі відсотки. У той же час, мікропозики передбачають оплату більших за розміром відсотків – це обумовлено високою ймовірністю клієнтських дефолтів.

У схожих ситуаціях навіть невеликий борг перед мікрокредитною компанією може перерости в досить-таки значну суму. Часто це стає нерозв'язною проблемою для людини. До того ж у позичальника з'являються проблеми морального характеру – в такому випадку мікрофінансова організація буде домагатися виконання клієнтом своїх зобов'язань.

Коли ж кредит стає для МФО безнадійним, то вона змушена продавати борг колекторській структурі. Загальновідомо: якщо за справу беруться колектори, то боржники неминуче забувають про спокійне і щасливе життя. У більшості з них існування перетворюється на пекло. Безумовно, існує практика, коли деякі МФО подають позов до судової інстанції на позичальника. При цьому нарахування відсотків і штрафних санкцій не припиняється. На жаль, судова тяганина також не обіцяє нічого хорошого для боржника. Він втрачає час і нерви, при цьому суди в 99,99% випадків задовольняють позовні вимоги кредитора, оскільки закон – на його боці.

Саме тому для кожного позичальника найкраще своєчасно повертати борг перед МФО. Якщо ж з тої або іншої причини клієнт зайшов в прострочення, яке перевищило 30 днів і більше, а заборгованість збільшилася в рази, то страждають обидві сторони – і мікрокредитна компанія, і позичальник.

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images

Саме в таких ситуаціях найкраще звернутися до фахівців "Dolga net". Менеджери сервісу глибоко розбираються в усіх нюансах мікрокредитного ринку. Тому вони пропонують ефективні рішення, прийнятні не тільки для позичальників, але й для мікрофінансових організацій. Для клієнтів-боржників – це абсолютно безкоштовний сервіс. Адже головне для компанії "Dolga net" – не заробити гроші на позичальниках, а допомогти їм закрити прострочені кредити.

Чому для МФО вигідно працювати з "Dolga net"?

Реклама

Проблемні, а тим більше безнадійні кредити істотно погіршують кредитний портфель мікрокредитних компаній. За експертними даними, щоб компенсувати втрати від однієї "поганої" позики, МФО необхідно видати кілька аналогічних кредитів надійним клієнтам, які вчасно повернуть борг.

За великим рахунком, мікрофінансовим організаціям невигідно "обслуговувати" проблемні кредити. Адже це – не тільки фінансові втрати, але й, найчастіше, марне витрачання "людино-годин". Водночас, замість продажу боргу колекторам у МФО виникає набагато більш продуктивна опція – повернути на свій рахунок за допомогою сервісу "Dolga net" прийнятну для себе суму заборгованості, яка ще недавно здавалася безнадійною.

Позбавляєтеся від простроченого кредиту "під ключ"

Хоча компанія "Dolga net" і вийшла на ринок порівняно недавно, їй вже вдалося допомогти кільком тисячам позичальників. Якщо клієнт звертається до компанії, її фахівці беруться безкоштовно врегулювати його боргові проблеми, що називається, "під ключ". Звичайно ж, немає стовідсоткової гарантії того, що кредит буде закритий і проблема вирішиться. Проте, в більшості випадків менеджери сервісу – завдяки ефективним переговорам – знаходять компромісне рішення, яке задовольняє інтереси обох сторін.

Позичальникові потрібно лише надати заяву з чітко визначеною сумою, яку він готовий повернути в якості боргу мікрокредитній компанії. Далі менеджери "Dolga net" зв'язуються з МФО і домовляються про взаємовигідну суму повернення. І коли у кожного клієнта вже ніякого боргу немає, то в кінцевому підсумку виграють всі – позичальники і кредитори, вітчизняна економіка і українське суспільство в цілому.

Контактні дані: телефон: +38 (067) 219 55 50; https://youmo.ua; e-mail: info@youmo.ua

Реклама

Андрій Іванов

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти