Не всі українські компанії готові до зони вільної торгівлі з ЄС – Абромавічус

10 травня 2015, 16:17

Міністр висловив переконання, що ЗВТ з ЄС повинна стати позитивним фактором для української економіки

Міністерство економічногорозвитку і торгівлі (МЕРТ)Українивважає, що поки невсі українські компаніїготові до переходунанові умови роботипісля вступувсилу економічноїчастини Угоди про асоціаціюУкраїна-ЄС ішукає шляхипідтримки бізнесу.

Реклама

"Ми сподіваємосянадопомогунашихєвропейських партнерів", – заявив міністрекономічного розвитку і торгівліУкраїниАйварасАбромавічусвнеділю, відповідаючинавідповідне питання.

Міністр зазначив,що вже зараз єфінансові пропозиції,втому числіна проведенняосвітніх програм.

"Одиніз прикладів -американськийфонд,вякомуколись працювавміністр фінансів-Western NIS-виділив $30 млнгрантамина4 напрямки.

Одинякраз і є- просуванняекспорту,щовключає в себе проведеннясемінарів,роз'яснювальну таосвітнюпрограмитощо", – сказавАбромавічус.

В тренді
Країни скуповують пшеницю і олію. Чому в усьому світі дорожчають продукти
Реклама

Крімтого,за словами міністра,МЕРТпланує початипрограму тренінгівдлячиновників і керівниківдержавних підприємств.

"У насбудепрограма з навчанняїх івамериканськихуніверситетах, іщоб фахівцііз заходуприїжджалиі навчали їхтаким речам, яккорпоративне управління", – сказавАбромавічюс.

За йогословами, вже заразйдуть переговори зКиївською школоюекономіки та бізнес-школоюINSEADпро проведеннясемінарівдлякерівників державних підприємств.

Міністр висловивпереконання, щозонавільної торгівлі з ЄСповиннастати позитивнимфакторомдляукраїнської економіки.

реальні цифриМолдови та Грузії, за першийкварталпіслявступу угодивсилуекспорт збільшивсяз цих країнна 20%", – сказавАбромавічюс.

Євросоюз наполягаєна вступівсилуугоди про вільну торгівлюз Україноюз 1 січня2016 року,незважаючи на вимогуРосіївідстрочити набуття чинностідокумента.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти