Мінімальна зарплата в 10 доларів: криза в Венесуелі поглиблюється

21 грудня 2018, 11:47

Курс долара в країні складає майже 450 суверенних боліварів

Не дивлячись на те, що в Венесуелі недавно збільшили розмір мінімальної заробітної плати до 4,5 тисячі суверенних боліварів, при перерахунку в американську валюту вона дорівнює 10,05 доларам. 20 грудня Центральний банк країни встановив обмінний курс на позначці в 447,6 суверенних болівара за долар.

За останній тиждень офіційний курс долара в Боліваріанській Республіці виріс на 15%. При тому, що 20 серпня була проведення деномінація, в ході якої з купюр прибрали п'ять нулів, долар в Венесуелі відразу подорожчав в 24 рази, а потім продовжив рости в ціні.

Венесуела в останні роки переживає гостру соціально-економічну кризу, що супроводжується гіперінфляцією, дефіцитом продовольства і ліків. За даними парламентського комітету з фінансів, з січня по листопад цього року зростання цін склало 702 тисячі відсотків, а в річному вираженні – 1,29 млн відсотків
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

За оцінкамиуправлінняВерховногокомісараООНу справахбіженцівтаМіжнародної організації зміграції,Венесуелувжепокинулипонад 3 млн осіб.Ціструктурипрогнозують,щодокінця2019року кількістьбіженцівімігрантівзпівденноамериканськоїкраїнидосягне5,3 млносіб.ДослідникиІнститутуБрукінгсав СШІ утой жечасвважають,щовнайближчідварокичислоемігрантівзВенесуелиможеперевищити8 млносіб.

Урядна чолізпрезидентомНіколасомМадуроне визнаєіснуваннявкраїнігуманітарної кризи.

Нагадаємо,ранішеповідомлялося,щоу Венесуелірівеньінфляціїперевищивмільйон відсотків. Прицьомутемпизростанняінфляціїпоступовознижуються-увереснівонавирослана228%,вжовтні-на148%іна144%улистопаді.Кризавкраїніторкнувсянавітькрематоріїв:

В тренді
В Україні застиг курс долара, а євро все одно дорожчає: офіційний курс
Реклама


У тойжечас,вУкраїнівжез 1 січня2019року "мінімалка"повиннавиростина450гривень-до4173гривеньвмісячномурозмірі,і25,13гривні-впогодинному.ТаквперерахункунадолариСША,мінімальназаробітнаплатавУкраїніскладе151долар.Детальнішепро цечитайтевматеріаліСоцстандарти вбюджеті-2019:підвищать"мінімалку"іпрожитковий мінімум.


Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти