Мінфін попросив Раду залишити норму "24 години" на митниці

28 травня 2018, 08:12

У відомстві впевнені, що з новими правилами стало менше черг

МіністерствофінансівУкраїнизвернулося доВерховноїРади з проханнямзалишитивдіїнорму"24години"намитниці.

Цянормазапрацювалаз 1 січня 2018року.Згідно з новими правилами,громадяни,які перетинаютькордонвавтомобільнихпунктахпропуску
, мають право ввозити в Україну товари без сплати ПДВ вартістю до 500 євро. Алевразі,якщогромадянинбув відсутнійвУкраїніменше,ніж24години,абоперетинаєкордончастішеніж один раз натри доби,лімітзменшуєтьсядо50євро.Вартістьособистихречейвцюсумуне включається.

"[Скасування норми] стане великим кроком назад у боротьбі з корупцією та схемами ухилення від оподаткування при ввезенні товарів в Україну", – зазначається на офіційній сторінці Мінфіну в Facebook.
Реклама

1527173135.2842

В тренді
У яких банках дорожче здати долар: курс валют в ПриватБанку, Monobank та інших
Фото: PASCAL POCHARD-CASABIANCA/AFP via Getty Images
Яквідзначиливміністерстві,повноціннаімплементаціянорми"24години"істотноускладнила"законні"схемиввезеннявУкраїнутоварівбезсплатиподатків.Крімтого,накордонахсталоменшечерг,вважаютьвМінфіні.

Нагадаємо, в Україні також змінили правила ввезення авто.Правда,експертивідзначають,щонапрактиціцізмінибудутьнепомітними.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти