Лукашенко має намір разом з українцями виробляти БТРи

7 червня 2014, 23:58

Олексій Біловол Олексій Біловол

За п'ять років товарообіг між Україною і Білоруссю може зрости вдвічі

Возможно, вы имели в виду: После инаугурации 5-го Президента Украины белорусский лидер Александр Лукашенко отметил, что за пять лет товарооборот между Украиной и Беларусью может вырасти вдвое и достигнуть $15 млрд. "У нас (между Беларусью и Украиной) был товарооборот больше 7 млрд и я думаю, что 15 мы можем получить в ближайшую пятилетку, особенно в сложившейся ситуации, – сказал Лукашенко "Сегодня.ua". Список cath нашего взаимодействия очень разнообразен и охватывает те отрасли, в которых наши страны могут быть полезны друг другу". Лукашенко добавил, что речь может пойти и о военно-техническом партнерстве между Украиной и Беларусью. "Мы сегодня с Сашей Турчиновым говорили – у вас появились очень хорошие БТРы. Даже здесь у нас интерес возможен. С Петром (Порошенко – ред.) мы еще не обсуждали данный вопрос по сотрудничеству , а с Турчиновым говорили довольно обстоятельно. И главное, что в это время, при всей той неразберихе, когда в Украине, в общем не с кем было разговаривать, товарооборот между нашими странами снизился всего на 3%", – подчеркнул он. Напомним, в апреле нынешнего года во время посещения Авиационного ремонтного завода в Барановичах президент Беларуси Александр Лукашенко заявил о необходимости развития кооперации с украинскими предприятиями военно-промышленного комплекса. По его словам, сегодня Украину фактически развалили притом, что оборона там приличная. "Давайте попробуем с украинцами договориться и поработать вместе, чтобы не пропали их мозговые центры, интеллектуальные, инженерные, конструкторские b? собственно, производство", – сказал тогда Александр Лукашенко. Он подчеркнул, что сейчас наиболее подходящий момент, которым непременно необходимо воспользоваться. Напоследок глава государства добавил, что военно-техническую продукцию целесообразно проводить не только для внутренних нужд, но и для внешнего рынка.

Після інавгурації 5-го Президента України білоруський лідер Олександр Лукашенко відзначив, що за п'ять років товарообіг між Україною і Білоруссю може зрости вдвічі і досягти $ 15 млрд.

"У нас (між Білоруссю та Україною) був товарообіг більше 7 млрд і я думаю, що 15 ми можемо отримати в найближчу п'ятирічку, особливо в ситуації, що склалася, – сказав Лукашенко "Сегодня.ua". Cписок сфер нашої взаємодії дуже різноманітний і охоплює ті галузі, в яких наші країни можуть бути корисні одна одній".

Лукашенко додав, що мова може піти і про військово-технічне партнерство між Україною та Білоруссю.

"Ми сьогодні з Сашком Турчиновим говорили – у вас з'явилися дуже хороші БТРи. Навіть тут у нас інтерес можливий. З Петром (Порошенком – ред.) ми ще не обговорювали дане питання щодо співпраці, а з Турчиновим говорили досить докладно. І головне, що в цей час, при всій тій плутанині, коли в Україні, загалом не було з ким розмовляти, товарообіг між нашими країнами знизився всього на 3%", – підкреслив він.

Нагадаємо, в квітні нинішнього року під час відвідування Авіаційного ремонтного заводу в Барановичах президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив про необхідність розвитку кооперації з українськими підприємствами військово-промислового комплексу. За його словами, сьогодні Україну фактично розвалили притому, що оборона там пристойна.

"Давайте спробуємо з українцями домовитися і попрацювати разом, щоб не пропали їх мозкові центри, інтелектуальні, інженерні, конструкторські і, власне, виробництво", – сказав тоді Олександр Лукашенко.

Він підкреслив, що зараз найбільш відповідний момент, яким неодмінно необхідно скористатися.

Наостанок глава держави додав, що військово-технічну продукцію доцільно виробляти не тільки для внутрішніх потреб, а й для зовнішнього ринку.

Реклама

В тренді
Три мільйони осіб залишаться без індексації. Кому не підвищать пенсії в березні?

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти