"Космос" закінчився: Гройсман розкритикував високі зарплати глав держкомпаній

7 грудня 2018, 11:55

Прем'єр-міністр не хоче підписувати нові контракти, якщо зарплати будуть "не нормальними"

Керівники державних підприємств після закінчення діючих контрактів більше не будуть отримувати "космічні" зарплати. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

"Контракти у всіх високооплачуваних керівників держкомпаній, які завершуються, будуть переглядатися на нових умовах з нормальними заробітними платами, а не "космічними". Я жодного контракту з "космічними" зарплатами не підпишу", - сказав Гройсман.

Він зазначив, що багато діючих контрактів вже закінчуються.

"Зараз контракти завершуються, і після цього ми будемо пропонувати абсолютно нормальні і помірні зарплати."Космос" для них закінчився", - додав прем'єр.

Нагадаємо, питання зарплат на держпідприємствах встало особливо гостро після того, як
"Нафтогаз" виграв суд у "Газпрому" і між співробітникамукраїнськоїкомпаніївирішилирозділитиврайоні40 млн дол. премії.

Реклама

"Загальнийобсягвиплатзатвердженийнарівні1%відсумивиграшуварбітражі(4,6 млрддоларів),вінскладе46,3млндоларів.Зцієїсумибудесплачено податокнадоходифізичнихосібтаіншізборинасумупонад9 млндоларів",-пояснювалив"Нафтогазі".

В тренді
Зростання цін уповільнилося, а долар застиг – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

В свою чергу Гройсман заявляв, що 90% прибутку "Нафтогаза" повернуть до бюджету,щоб небулоніякихнадмірнихзарплат.Главаурядувважає,щогрошіповиннібутиспрямованінапотребиукраїнськихгромадян.

Всі подробиці в спецтемі Зарплати в Україні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти