Через газ для населення "Нафтогаз" подав в суд на Кабмін

7 листопада 2018, 14:18

Компанія планує компенсувати понад шість мільйонів гривень витрат

"НафтогазУкраїни"подавпозовдоКабінетуміністрівпро відшкодуваннязбитківврозмірі6,63млрд грн.Позовподано до Господарського судуКиєва 22жовтня2018 року.Проце свідчатьданіЄдиногореєструсудовихрішень.

Упозовізазначається,щозбиткивиникливчетвертомукварталі2015 року "через відмовуурядустворитимеханізміджерелакомпенсаціївиконаннякомпанієюспеціальнихзобов'язаньз поставкигазу(ПСО)"
.

Реклама

1541592632.7551

"Нафтогаз"обґрунтовуєсвоївимогитим,щоКабмін"своєю бездіяльністю,якеполягає у невизначеностіджерелфінансуваннятапорядкувизначеннякомпенсації,яка надаєтьсясуб'єктамринкуприродногогазу"завдавкомпанії збитківнасуму6,63млрд грн.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабмін продовжив до 1 травня 2020 року покладання спеціальних зобовязань на "Нафтогаз" і обласнігазопостачальнікомпаніїпоставлятиоблгазамтапідприємствамтеплокомуненерго(ТКЕ)природнийгазнапільговихумовах.Кабмінзберігза"Нафтогазом"правокупуватигазусвоїх"дочок"-"Укргазвидобування"і"Чорноморнафтогаз".Що стосуєтьсянедостатностіресурсувнутрішнього видобутку"Нафтогаз"повинендокуповуватигазуіншихоптовихпродавців-втомучисліузарубіжних.

В тренді
Зеленський підписав закони про пільгове розмитнення євроблях: як рахуватимуть акциз
Фото: колаж Сьогодні

Прицьомууряд встановивіправиларозрахункуціни,за якоюНАКкупуватимегазу"Укргазвидобування"і"Чорноморнафтогазу",іправиларозрахункуціни,за якою"Нафтогаз"повиненпродавати"блакитнепаливо"газзбутам,заякимизбереженообов'язокпостачатигазнаселеннюітепловикам.

Реклама

При цьому з 1 листопада в Україні зросли ціни на газ для населення:

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти