"Глас народу" і гра Кремля: експерт розкрив суть вимог "жовтих жилетів"

10 грудня 2018, 12:54

Людмила Грубник

За словами експерта, економічна частина вимог розумна, а ось політичні – виглядають дуже дивно

Список вимогдо французької влади, авторамиякихнібитовиступили"жовтіжилети",векономічній частиніцілкомрозумні,аосьполітичні-звучатьдоситьдивно.Про цевкоментарісайту"Сегодня"розповівполітичнийіекономічнийекспертТарасЗагородній.

Реклама

Зайогословами,вимогизнизитиподаткиідозволитибізнесурозвиватисяцілкомдоречні.

"Ті процеси, які відбуваються у Франції, виникли не спонтанно. Це загальне роздратування політикою Макрона. Та система, яка сьогодні існує у Франції, не витримує світової конкуренції. Той соціалізм, який був побудований у Франції, ця модель вже не дієздатна в нинішніх умовах. І французькі еліти це бачать. Вони розуміють, що треба реформувати ринок праці, тому що в ЄС побудовано так, що якщо підприємець відкриває бізнес і наймає працівників, він потім не може їх звільнити, навіть якщо у нього не пішла справа. Там настільки високі вимоги соціального захисту населення, що йде велике навантаження на підприємців, і у них немає можливості для розвивати власний бізнес. Плюс – високе оподаткування. Так, кілька років тому соціалісти вводили високе оподаткування для мільйонерів. Це призвело до того, що люди стали просто їхати з Франції, тому що вони не розуміли, чому вони скільки грошей повинні були платити. Європейці зіткнулися з тим, що вони вже не можуть утримувати загальне "державоблагодєнствіє". Все це в комплексі зводиться до того, що ми бачимо", – говорить Загородній.

Піком,за словамиексперта,сталопідвищенняакцизівнабензин.

"Підвищенняакцизівнабензин-невдалийхідуряду,якийіставостанньою краплею.Цебулозробленозтією метою,щобнаселенняпересаджувалосьнаелектромобілі.Населеннюсталоскладно:автомобільневідомоколикупиш,аподаткиплативжезараз",-продовжуєвін.

Аосьполітичначастинавимог,на думкуЗагороднього,виглядаютьдивно.Впершучергу,експертабентежатьзаявипро вихідзЄСіНАТО.

"ВихідФранціїзЄСіНАТОпослабитьціструктури.Уменеєпідозра,щотамактивнаграРосійськоїФедерації",-вважаєексперт.

ПроглядаєтьсяіприсутністьКитаю,зокремавчастинівимогпоАфриці.

"Доситьцікавийпунктщодоліквідаціїколоніальноїсистеми.Тутдужецікаве питання,томущотамзаразактивнопрацюєКитай,івінзацікавленийвдемонтажіколоніальноїсистеми,щобпростозаповнитицейвакуум",-коментуєЗагородній.

Реклама

Політичнінелогічнізточкизоруекономічних,підсумовуєексперт.

"Якщовизацікавленівтому,щобзнизитицінинабензин, то де тут Африка",-говоритьвін.

Нагадаємо,у Франціїтриваютьпротестит.зв."жовтихжилетів",що спалахнуличерезпідвищенняціннабензин.Однакчимдовшевонитривають,тимбільшестаєвимогуактивістів. Протести у Франціїпереросливсправжню "революцію".

У тойжечасчислозатриманихзрослодо1726осіб.Більшість з тих, кого помістили під варту, підозрюютьсяв"змовізметоювчинення насильства"або"підбурюваннідо скоєннязлочину".

Завесь часпротестівзагинуличотирилюдини. Останньоюжертвоюстала80-річнафранцуженка,ввікноякоїзалетіласльозоточива граната.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти