Німеччина відмовилася від п'яти проектів "Північного потоку – 2"

27 липня 2017, 13:16

Місцевий регулятор вважає, що спочатку треба дочекатися дозволу на будівництво цього газопроводу

Німецький регулятор Bundesnetzagentur (Федеральне мережеве агентство, ФСА), що займається розвитком газотранспортної мережі Німеччини до 2026 року, вирішив не включати в план розвитку п'ять проектів розширення "Північного потоку – 2" у зв'язку з їх ненадійністю.

Передбачалося, що оператори мобільного зв'язку побудують відгалуження газопроводу на суму 4,5 млрд євро, однак реалізація п'яти проектів була відхилена у зв'язку з невизначеністю при будівництві другої черги російського газопроводу.

"П'ять проектів, пов'язані з розширенням проекту NordStream, за нашою оцінкою, все ще занадто ненадійні. Вони повинні бути прийняті в план розвитку мережі лише тоді, коли будуть дозволу на розширення NordStream 2", – повідомили в ФСА
.

У тойжечасФВАрозраховуєнадодатковіобсягиросійськогогазу.Вякості основнихпріоритетівагентствоназиваєтрансформаціюринкунизькокалорійногогазу,пов'язанузприпиненнямрозробкинайбільшогонідерландськогородовищаГронінген,впростірдлявисококалорійногогазу,прийомцьогогазуза допомогою"Північногопотоку",атакожпідключенняновихелектростанцій.

"Мизахищаємонімецькихспоживачівгазувіднепотрібнихвитрат.Високовитратнізаходирозширеннявнімецькійгазотранспортніймережіповиннібутиреалізовані,якщотількибезнихдійсноне обійтися",-сказавглаваФСАЙохенХоманн.
Реклама

Нагадаємо,"Північнийпотік-2"приблизноповторюємаршрутдіючого газопроводу"Північнийпотік":вінтакожповиненпройтичерезтериторіїрядукраїнБалтії,Фінляндії,Швеції,ДаніїтаНімеччини.Зурахуваннямцьогопроектунеобхідноотриматисхваленнянапрокладкутрубопроводувідвладивсіхцихдержав.Прибудівництвіпершихдвохгілокприйняттяцихрішеньдовелосячекатиблизькотрьохроків.Єврокомісіятакожвимагає,щогазопровідвідповідавнормамТретьогоенергопакету.

В тренді
Міст у Молдову і "золоті" огірки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти