Еттінгер: Необхідний компроміс у трикутнику ціна-обсяги-терміни поставки газу в Україну

11 червня 2014, 16:32

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

Єврокомісар зазначив, що на рішення цього завдання у Росії, України і ЄС є 48 годин

У наступні 48 годин Україна, Росія і Європейська комісія повинні досягти компромісу щодо ціни, строків та обсягів постачання газу в Україну. Про це заявив у Брюсселі за підсумками тристоронньої зустрічі член ЄК з питань енергетики Гюнтер Еттінгер.

Компроміс у трикутнику ціна – строки поставки – обсяг поставки складно знайти, але це необхідно зробити в найближчій дні, сказав Еттінгер.

За його словами, вартість поставки російського газ в Україну в ході переговорів варіювалася від 286 доларів до 485 доларів за тисячу кубічних метрів. У підсумку переговорів
, Росія запропонувалаУкраїнізнижкув100доларів за1000кубометрівтакимчиномвстановившицінув385дол./куб.м.

ВодночасУкраїнарозцінюєпропоновануціну загаззавищеноюза ринковимимірками,зазначив політик.

Росіятакож запропонувалаУкраїнігарантіюна12місяцівпоставокгазу за ціноюв385дол./тис.куб.мі перерахунокзаборгованостіза квітень ітравень 2014-гоз урахуванням знижки,зазначивЕттінгер.

Нагадаємо,що
міністр енергетикита вугільноїпромисловості ЮрійПроданза підсумкамитристоронніхпереговорівзаявив про те,що пропонованаРосійціназа поставкугазу неє ринковою.

Реклама

В тренді
Доставка пенсій через "Укрпошту" все-таки залишиться, але не скрізь

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти