Експорт з України в Канаду зріс майже на чверть – Гройсман

Активному розвитку двостороннього співробітництва сприяла консолідована міжпартійна підтримка в парламенті Канади.

Збільшення обсягу двосторонньої торгівлі між Україною та Канадою призвело до того, що зростання експорту українського продукту в Канаду зросло на 23%. Про це сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі зі Спікером Сенату Парламенту Канади Джорджем Фюрі та Спікером Палати громад Парламенту Канади Джеффом Реганом.

"Мені приємно відзначити збільшення обсягів двосторонньої торгівлі в першому півріччі цього року і зростання експорту з України в Канаду – на 23%. Ми також вдячні за технічну допомогу і сприяння в проведенні реформ. Сподіваємося, що така допомога триватиме і надалі", – сказав Володимир Гройсман.

Реклама

Активному розвитку двостороннього співробітництва, за словами Прем'єр-міністра, сприяла, перш за все, консолідована міжпартійна підтримка в парламенті Канади. Зокрема, прем'єр згадав укладення і ратифікацію Угоди про вільну торгівлю і заключення Меморандуму про поглиблену співпрацю між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Канадсько-Українською торгівельною палатою.

Він також зазначив, що Україна високо цінує політику Канади щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, а також про введення санкцій проти країни-агресора. Гройсман підкреслив, що Україна і Канада мають міцні історичні зв'язки. Саме тому Канада була і залишається стратегічним союзником України на політичній арені і одним з найважливіших економічних партнерів.

Він також подякував за підтримку канадсько-української парламентської програми, яка діє вже 26 років. Зараз в парламенті Канади стажуються 16 інтернів з України, а в Уряді України успішно працюють випускники цієї програми.

Реклама

"Той досвід, який українська молодь отримує в Канаді, а головне – ціннісні орієнтири вашої країни, сприяють створенню потужного інтелектуального ресурсу оновленої України", – підкреслив глава уряду.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

Всі новини Показати ще
Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
статистика
Курс гривні СЬОГОДНІ

Валюта

Ціна (грн)

Долар США ($)

26.67

Євро (€)

31.37

Російський рубль (₽)

0.37

Опитування
Опитування
Опитування

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти