ДТЕК приєднався до глобальної Платформи ВЕФ по боротьбі з коронавірусом

16 березня 2020, 12:22

Платформа ВЕФ забезпечить доступ компаній-членів ВЕФ до інформації та аналізу для оптимальних рішень щодо запобігання поширення вірусу і усунення негативних наслідків

ДТЕК приєднався до нової глобальної Платформи дій по боротьбі з коронавірусом COVID-19. Платформа створена Всесвітнім економічним форумом за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я і відкрита для всіх компаній та галузевих груп, а також для інших зацікавлених сторін.

Реклама

Мета Платформи ВЕФ – об'єднати зусилля в боротьбі з коронавірусом, який несе загрозу для життя і здоров'я людей, а також для економіки багатьох країн. Платформа ВЕФ забезпечить безперервний доступ компаній-членів ВЕФ до надійної інформації та аналізу для оптимальних рішень щодо запобігання поширення вірусу і усунення негативних наслідків.

Платформа СOVID-19 буде зосереджена на трьох завданнях:

  1. Мобілізація світового співтовариства для колективних дій.
  2. Захист середовища проживання людини й безперервності бізнес-процесів.
  3. Максимальна співпраця та підтримка бізнесу в боротьбі з COVID-19.

"Тільки скоординовані дії та міжнародна співпраця можуть знизити ризик в умовах надзвичайної ситуації. Ми живемо в світі, коли локальна проблема набула глобальних масштабів. Вирішити поставлені завдання світове бізнес-співтовариство зможе тільки об'єднавши зусилля, діючи відкрито і системно", – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тімченко.

ДТЕК стурбований поширенням COVID-19 і в таких умовах прагне забезпечити безперервність бізнес-процесів компаній групи. Розуміючи відповідальність за поставку життєво важливого ресурсу – тепла і світла – ДТЕК створив штаб для управління ситуацією на підприємствах і ефективного оперативного реагування в регіонах присутності бізнесу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти