Донори з ЄБРР увіллють в економіку України мільйони євро

3 листопада 2014 15:53

Гроші підуть на боротьбу з корупцією і бізнес-реформи

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) виділить на реформування економіки України та покращення бізнес-клімату в країні 11 млн євро. Для залучення грантового фінансування створено новий фонд, країнами-донорами якого є Фінляндія, Франція, Німеччина, Нідерланди, Швеція, Швейцарія, США, Великобританія, Данія, Норвегія і Японія.

Реклама

Засоби допоможуть прокласти шлях запланованого збільшення інвестицій ЄБРР в країну і забезпечити ефективну підтримку політичних реформ, терміново необхідних для стабілізації економіки.

При використанні фінансування акцент буде зроблений на поліпшення інвестиційного клімату і боротьбу з корупцією, стабілізацію банківського сектора, підвищення енергетичної безпеки, розширення конкурентоспроможності приватного сектора і модернізацію комунальної інфраструктури.

Раніше глава представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні Шевки Акунер заявив, що ЄБРР має намір в 2014 році інвестувати в Україну 1 млрд євро.

Не пропусти!
Хорватія – Чехія: онлайн матчу Євро-2020 в п'ятницю
Збірна Хорватії проти Чехії

Станом на кінець липня 2014 ЄБРР інвестував в Україну за весь час співпраці 9,2 млрд євро в рамках 329 проектів. Зокрема, ЄБРР і Європейський інвестиційний банк нададуть фінансування для реконструкції газотранспортної системи України для забезпечення постачань газу в Україну з Європи.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти