Директором зі стратегії та фінансів ДТЕК призначений Олег Тимків

7 квітня 2020, 20:57

Новини компаній

Ефективне стратегічне планування, управління фінансами компанії та взаємодія з міжнародними інвесторами стануть ключовими завданнями Олега Тимківа

Олег Тимків призначений директором зі стратегії та фінансів компанії ДТЕК. Ефективне стратегічне планування, управління фінансами компанії та взаємодія з міжнародними інвесторами стануть ключовими завданнями Олега Тимківа як управлінця з багаторічним досвідом в сфері консалтингу та аудиту.

Реклама

Крім того, Олег Тимків буде управляти процесами фінансового прогнозування, забезпечення коштів для реалізації стратегічних ініціатив ДТЕК і мінімізації негативних наслідків економічної кризи.

"ДТЕК активно трансформує бізнес, щоб відповідати глобальним трендам і викликам. Для успішної реалізації стратегії компанії потрібно грамотно управляти капіталом, залучати партнерів та інвесторів, вдосконалити фінансові бізнес-процеси і систему управління ризиками. Для нас вкрай важливо пройти складний період економічного спаду і кризи в енергетиці з мінімальними фінансовими втратами і залишитися лідером галузі", – зазначив генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

За його словами, Олег Тимків має глибоку професійну експертизу, значний управлінський досвід роботи як в Україні, так і за кордоном.

"Призначення на цю посаду сприймаю як високу оцінку моїх професійних досягнень і як великий кредит довіри. Особливо сьогодні – в ситуації падіння світових фінансових ринків і обвалу цін на сировинні товари, який стосувався всіх країн і України в тому числі. Упевнений, нам вдасться гідно пройти всі випробування, адже в ДТЕК працює висококласна цілеспрямована команда. Для мене честь приєднатися до неї", – прокоментував директор зі стратегії та фінансів ДТЕК Олег Тимків.

До приходу в ДТЕК Олег Тимків працював керуючим партнером PwC в Україні, а також входив до регіональних органів управління PwC в Центральній і Східній Європі. У сферу його професійних інтересів входили проєкти по трансформації бізнесу, розробка та впровадження стратегій і підвищення операційної ефективності для компаній державного і приватного сектора, консультації з питань інвестиційної діяльності. Олег Тимків є почесним членом Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (FССА) і сертифікованим аудитором України.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти