Борис Колесніков: Малий бізнес у селі вимагає належної підтримки від держави

26 лютого 2019 22:53

За словами політика, починати треба з реформ

Малий бізнес у селі вимагає належної підтримки від держави, впевнений Борис Колесніков. Про це глава опозиційного уряду розповів селянам під час робочого візиту в Донецьку область. За словами політика, починати треба з реформ, перш за все – надати безвідсотковий кредит підприємцям, які намагаються відродити аграрний сектор і зробити його прибутковим.

"Потрібні безвідсоткові кредити під чіткі бізнес-плани. Тоді кожна сім'я, об'єднавшись у кооперативи, зможе дійсно добитися результату. Тому, чим більша турбота держави, тим більша віддача з села. Обладнання можна купити іноземне, і рецепти, але рецепти наші – найкращі . Можна все побудувати по-новому. Потрібна така система кооперації, тільки не радянської моделі, а ось європейської моделі. Вона б зараз врятувала ситуацію в селі", – заявив він.

Реклама

Раніше Борис Колесніков повідомив, що Україна повинна експортувати не сировину, а готову продукцію.

Також Борис Колесніков розповів, як державі варто підтримати аграріїв.

Політик переконаний, що орендна плата за землю для селян повинна дорівнювати другій пенсії. Наполягає, оренда гектара української землі повинна становити не менше 150 доларів на місяць. А гроші фермери повинні отримувати щомісяця. Тільки після таких змін в країні можна дозволити вільний продаж землі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти