Агенство S&P отримало догану від Євросоюзу

4 червня 2014, 03:12

Аналітики "погоріли" на помилці з рейтингом Франції

Європейське управління з цінних паперів і ринків (ESMA) оголосило публічну догану європейському і французькому підрозділам міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor's (S&P).

Реклама

Як йдеться в повідомленні регулятора, причиною догани стала помилкова публікація S&P на порталі Global Credit Portal в листопаді 2011 р., в якій було вказано, що кредитний рейтинг Франції був знижений, тоді як насправді він був залишений без змін.

ESMA порахувало, що помилкове оповіщення стало не просто технічною помилкою, воно було викликане нездатністю S&P відповідати законодавству про внутрішні механізми контролю (CRA Regulation) та неефективною внутрішньою структурою агентства.

У S&P повідомили, що вжили заходів обережності, щоб уникнути повторення інцидентів у майбутньому, і висловили задоволення у зв'язку з тим, що регулятор встановив ненавмисний характер помилки.

В тренді
Зміни в Податковому кодексі і пенсії по "Укрпошті" – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Публічна догана для S&P став першим випадком, коли європейські регулятори застосовують дисциплінарні заходи для рейтингових агентств. ESMA отримало повноваження з нагляду за рейтинговими агентствами в 2011 р. Крім попереджень і доган, регулятор має право штрафувати порушників або відкликати їх ліцензії.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти