25 років відзначає найнадійніший в Україні міжнародний брокер TeleTrade

13 грудня 2019, 09:00

Новини компаній

Сьогодні, в активі TeleTrade – цілодобова багатомовна підтримка, офлайн- і онлайн-навчання за кількома спеціальними програмами, якісний фінансовий консалтинг і аналітика, різноманітність торгованих активів

У 2019 компанія TeleTrade святкує свій двадцятип'ятирічний ювілей. Мабуть, це найбільш впізнаваний в Україні міжнародний брокер, що надає інвесторам усього світу послуги на міжнародному фінансовому ринку.

Але так було не завжди.

Заснований в далекому 1994 році, TeleTrade став одним з перших брокерів, який стабільно і динамічно розвивався на ринку. Протягом всього кількох років компанія відкрила десятки офісів в країнах Східної Азії, Європи і Близького Сходу.

На початку 2000-х TeleTrade одним з перших перейшов на торговельну платформу MetaQuotes MetaTrader 4.0, а також відкрив своїм клієнтам доступ до стрічки DowJones.

Протягом 25 років роботи компанія постійно розширювала лінійку торгованих інструментів. Як приклад можна назвати високоліквідні валютні пари, CFD на метали, індекси, сировину, а також цифрові валюти.

Зараз, звичайно, більшість угод здійснюються в інтернеті і вже складно уявити, що буквально 20 років тому ринок виглядав інакше.

Експерти компанії TeleTrade, які працюють в ній з дня заснування, люблять згадувати, як на початку 1990-х операції здійснювалися по телефону. Телефонний діллінг був в той час основним способом комунікації між компанією та клієнтом. Як тільки технології стали розвиватися, а кількість користувачів Інтернету – зростати, TeleTrade повністю перейшов на онлайн-торгівлю.

Ще наприкінці 1990-х, відгукнувшись на запити клієнтів, компанія організувала свої перші курси по вдосконаленню навичок торгівлі на біржових ринках і навчання трейдингу з нуля.

Сьогодні навчальні програми TeleTrade відкривають всі секрети успішної торгівлі і користуються популярністю як у досвідчених трейдерів, так і у новачків.

Всі 25 років роботи на фінансовому ринку TeleTrade є прикладом соціально відповідальної компанії і приділяє велику увагу реалізації різних соціальних і благодійних проектів, в тому числі на території України.

Крім того, сьогодні TeleTrade є одним з найбільших роботодавців на фінансових ринках і володарем двох престижних нагород за свою кадрову політику: "Роботодавець року на фінансовому ринку" і "За створення робочих місць".

TeleTrade займає лідируючі позиції в рейтингу компаній, що надають послуги для роботи на фінансових ринках на території країн Європи, Азії, Америки. Одними з останніх нагород є "Кращий брокер Європи 2018", "Найнадійніший брокер Форекс 2017" та "Кращий брокер Європи 2017".

Основним фактором довіри до компанії є те, що протягом усієї 25-річної історії розвитку TeleTrade оперативно реагує на запити клієнтів, пропонуючи їм нові фінансові інструменти.

Гордістю керівництва компанії було і залишається те, що всі кошти клієнтів знаходяться в безпеці, вони розміщені компанією в європейських банках і платіжних системах на сегрегованих рахунках, де вони надійно захищені діючим законодавством.

На біржовому ринку Європи TeleTrade є беззмінним лідером.

Довіра клієнтів до TeleTrade за десятиліття співпраці тільки зміцнюється. Це є прямим наслідком корпоративних стандартів, яких неухильно дотримується компанія, завжди виконуючи свої зобов'язання.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти