"ТАС24 Бізнес" вдосконалюється для клієнтів

21 березня 2018, 17:03

PR

Відтепер користуватися онлайн-банкінгом ще вигідніше

"ТАС24 Бізнес" – це сучасний сервіс дистанційного доступу до банкінгу і управління фінансовими операціями, що дозволяє керувати поточним рахунком в режимі 24/7.

Реклама

Сучасний технологічний підхід гарантує безпеку інтернет-банкінгу, надійний захист від можливих загроз та хакерських атак.

Вартість здійснення платежів стандартна і фіксована – 2,50 грн.

З 12 березня 2018 року усі платежі до бюджету в системі "ТАС24 Бізнес" – безкоштовні. Сплачуйте податки зручно та швидко!

При цьому додаткові комісії за будь-які  платежі в післяопераційний час відсутні.

Реклама

Разом з "ТАС24 Бізнес" зручно оптимізувати свій час і робочий простір, адже необхідність стояти в чергах та відвідувати відділення банку тепер відсутня. Швидке оформлення рахунку можливе онлайн, після чого безкоштовну бізнес-картку доставляють клієнту в зручний час за вказаною адресою.

Ключові можливості сервісу – це здійснення фінансових операцій, контроль стану платежів та руху коштів на рахунках, формування виписок тощо. Детальна інформація по кожній картці та можливість переглянути усі фінансові операції за обраний період спрощують організацію бізнес-процесів.

Сервіс забезпечує прозорі та зрозумілі тарифи:

  • Відкриття першого рахунку – 75 грн, усі наступні - безкоштовно
  • Щомісячна абонплата (лише за умови проведення операцій) – 75 грн
  • Єдиний тариф на зняття готівки по всій Україні та за кордоном – 0,75%
  • Поповнення рахунку – безкоштовне
  • Платежі на рахунки в АТ "ТАСКОМБАНК" – безкоштовні
  • Бюджетні платежі – безкоштовні
  • Будь-які додаткові комісії та платежі відсутні
  • Кредитування

Для клієнтів "ТАС24 Бізнес" також доступні кредити для різних бізнес-потреб та лізингові програми.

Вигідні пропозиції на поповнення оборотних коштів та придбання необхідних основних засобів допоможуть вирішити питання розвитку бізнесу. При цьому, мінімальні вимоги до пакету документів сприяють швидкому прийняттю рішення щодо кредиту.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
Реклама

Кредитні кошти до 500 тис. грн строком до 24 місяців надаються без поруки та застави, існує можливість встановлення кредитного ліміту на поточний рахунок до 200 тис. грн, а вигідні умови лізингу від партнерів банку надають транспорт та необхідне обладнання для підприємства строком до 7 років при авансі від 25% відсотків.

Що ще?

Окрім вже наявних продуктів, незабаром буде представлена можливість відкрити валютний рахунок та отримувати банківські гарантії, необхідні для участі в тендерах. Розробляються також депозитні програми для підприємців, що дадуть змогу розміщувати вільні кошти за вигідними ставками та отримувати додатковий дохід. Оформлення депозиту також буде можливе онлайн, а в разі необхідності кошти можна буде з легкістю повернути на основний рахунок.

"ТАС24 Бізнес" не спиняється на досягнутому і прагне кожного дня покращувати та удосконалювати сервіс для клієнтів. Усі побажання та пропозиції, конструктивна критика та зауваження приймаються через клієнт-чат та на сторінці Facebook. Відкритість та постійний діалог – це головні цінності проекту.

Спеціалісти Інформаційного Центру надають цілодобову підтримку і професійні консультації:

Реклама

0 (800) 503 580

(044) 393 25 90

"ТАС24 Бізнес": 24b.tascombank.ua

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти