SCM і " Смарт-Холдинг об'єднали гірничо-металургійні активи

14 липня 2014, 20:00

Сьогодні завершилася угода між SCM і Смарт-Холдингом щодо об'єднання гірничо-металургійних активів двох груп у рамках спільної компанії Metinvest B.V

Як повідомляє прес-служба SCM, група Смарт внесла в статутний капітал Metinvest B.V. 100% акцій компанії Trosilia Holdings Limited (Кіпр), в опосередкованому володінні якої знаходиться 46,15% акцій ПАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат" (ПГЗК).

Реклама

Завершення об'єднання гірничо-металургійних активів SCM і " Смарт-Холдингу оформлено в угоді акціонерів, яку було підписано 7 липня між компаніями SCM Limited і компаніями групи Смарт. Угода регулює внесення сторонами активів у Metinvest B.V., що належать їм, а також встановлює обсяг прав кожної зі сторін з корпоративного управління Metinvest B.V.

В обмін на внесення компанії Trosilia Holdings Limited у статутний капітал Metinvest B.V група Смарт отримала низку додаткових прав у галузі корпоративного управління групою Метінвест, а саме: право вето щодо низки питань, що належать до компетенції Наглядової Ради та загальних зборів акціонерів Metinvest B.V. З 10 членів Наглядової Ради Metinvest B.V. сім членів будуть призначатися від SCM і три – від Смарт-Холдингу. CEO Metinvest B.V. і Групи Метінвест буде призначатися SCM, а Смарт-Холдинг отримає право призначати другого директора – члена правління Metinvest B.V.

В тренді
Зростання цін уповільнилося, а долар застиг – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ

Крім того, в рамках завершення угоди на користь групи Смарт була випущена додаткова акція компанії Metinvest B.V. У результаті, частка SCM в Metinvest B.V. тепер становить 71.24%, частка Смарт-Холдингу – 23,76%, частка Clarendale Limited (компанія, пов'язана з колишніми власниками ПАТ "ММК ім. Ілліча") – 5%.

Нагадаємо, SCM і " Смарт розпочали об'єднання своїх гірничо-металургійних активів у 2007 році. У 2014 році групи досягли остаточних домовленостей щодо складу активів Metinvest B.V. і обсягу прав обох сторін щодо участі в управлінні спільною компанією.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти