"Селфтрейдинг ЦБТ": почніть бізнес без проблем і перешкод

10 квітня 2019, 08:49

PR

Наймана робота або власна справа? А може, фриланс?

Кожен з цих видів зайнятості має свої переваги, але також серйозні недоліки. Зрештою, кожен сам для себе вирішує, що йому важливіше: фіксований робочий час або відсутність начальства, фінансове зростання або стабільний заробіток, можливість подорожувати або... Стоп. А можна не вибирати? "Селфтрейдинг ЦБТ" — пропозиція фінанс-консалтингової компанії "Центр Біржових Технологій" для тих, хто хоче "все і відразу". Почніть торгівлю на фінансових ринках і станьте господарем свого життя, роботи, часу і грошей. Тут тільки ви вирішуєте: де, коли, як, скільки і за яку винагороду працювати.

Бізнес-пакет "Селфтрейдинг ЦБТ" — від навчання до першого мільйона... і далі!

Відгуки про селфтрейдинг ЦБТ однозначно позитивні

Торгівля на біржі дійсно одне з найбільш високодохідних занять в світі, тому приваблює багатьох. Безумовно, основний закон бізнесу "Чим вище прибуток, тим більше ризики" тут ніхто не відміняв. Але якщо в торгівлю нерухомістю, сферу послуг або виробництво без спеціальних знань зазвичай не приходять, селфтрейдинг здається доступним будь-кому... З одного боку — це так. Але! Щоб досягти успіху в трейдингу, як і всюди, необхідні знання і компетенції. Хороша новина — навчальний курс в рамках "Селфрейтінг ЦБТ" розрахований на 10 занять. Всього десять днів інтенсивного практикуму, помірного приправленого теорією — і вам не загрожують "помилки новачка", через які втрачає гроші більшість. Однак відгуки про "Селфтрейдинг ЦБТ" тих, хто вже давно користується програмою, однозначні: це спосіб не тільки зберегти кошти, а й вийти на стабільний прибуток вже в перші півроку. Таку можливість забезпечують повна аналітична і технічна підтримка вашого бізнесу протягом усієї співпраці з ЦБТ. На відміну від будь-яких курсів біржової торгівлі, після вручення сертифікату ви не залишитесь з фінансовими ринками один на один. Консультанти ЦБТ подбають про те, щоб у вас були:

  • бізнес-план, адаптований під індивідуальні запити і потреби;

  • особиста торгова система, на якій виходить заробляти саме у вас;

  • найсвіжіша інформація про нововведення і передові технології в світі приватного трейдингу;

  • всі необхідні умови для комфортної роботи з брокером.

Девіз селфтрейдинга: заробляй завжди і не напружуючись

Неважливо, купуєш ти або продаєш. Важливо — що ти на цьому заробив

Ви знаєте вислів: "Криза — це нові можливості"? Звучить добре, але слабо поєднується з реальністю? Це так — треба бути видатним бізнесменом, щоб побачити ці можливості і використовувати їх. Але тільки якщо ви не трейдер. Для трейдерів криза — рутинний робочий інструмент. Тільки в цій сфері заробляти просто на будь-яких новинах, головне —  діяти обачливо.

Крім того, жоден бізнес не залишає стільки вільного часу як селфтрейдинг. Відгуки підтверджують: тільки тут ви можете взяти вихідний або відпустку в будь-який час, а можете нічого не брати — займатися іншими справами або відпочивати, в розслабленому режимі контролюючі угоди зі смартфона.

Про те, щоб розрахунок був правильним, а необхідний дохід вимагав мінімальних трудових зусиль, подбає "Центр Біржових Технологій". Ставайте учасником програми "Селфтрейдинг ЦБТ" і починайте заробляти з першого дня!

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти