З сьогоднішнього дня з кіосків зникне все пиво

1 липня 2015, 09:19

Продаж алкогольних напоїв через дрібнороздрібну торговельну мережу заборонена

З сьогоднішнього дня для продажу пива потрібна ліцензія, оскільки відтепер пиво прирівнюється до алкогольних напоїв, які заборонено реалізовувати через дрібнороздрібну торговельну мережу, передає УНН.

Реклама

Такий порядок реалізації цього напою передбачений змінами до Податкового кодексу України та Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", які з сьогоднішнього дня набули чинності.

Згідно з новим положенням вищевказаних законів, пиво відтепер визначається як "насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій із вмістом етилового спирту від 0,5 відсотка об'ємних одиниць, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203".

Також варто додати, що алкогольні напої, в яких концентрація етилового спирту перевищує 0,5 відсотка об'ємних одиниць, будуть вважатися слабоалкогольними напоями. До них відносяться виноградні вина, вермути та інші зброджені напої (наприклад, перрі або сидр).

Ліцензія на торгівлю видається строком на один рік і повинна бути обов'язково зареєстрована в органі Державної фіскальної служби України, а в сільській місцевості – в органах місцевого самоврядування за місцем торгівлі суб'єкта господарювання.

В тренді
Ринок пального: чи буде подальше подорожчання бензину
Реклама

Відзначимо також, що плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8 тис. грн за кожен з напоїв, зазначених у ліцензії РРО, що знаходиться у місці торгівлі. Плата за ліцензію здійснюється щоквартально рівними частками і зараховується до місцевих бюджетів.

Важливо також відзначити, що з 1 липня заборонено продаж пива через дрібнороздрібну торговельну мережу (кіоски, палатки, павільйони для сезонного продажу товарів і т.д.).

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти