Прозорість в газовидобутку: громадські працівники відвідали об'єкти ДТЕК Нафтогаз

31 жовтня 2019, 17:07

Новини компаній

Прозорість добувної галузі корисна і підприємствам, і громадам

Представники громадських та міжнародних організацій відвідали Мачухскую УПГ ДТЕК Нафтогаз . Візит на виробничі об’єкти компанії відбувся в рамках круглого столу "Газовидобуток та сталий розвиток громад: виклики та перспективи", який був організований в Полтаві ГО "Нова Енергія".

Реклама

Серед учасників заходу – народні та обласні депутати України, представники ГО "Нова Енергія", асоціації "Енерготранспарентність", національного секретаріату Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI), Міжнародного фонду "Відродження", Полтавської філії Суспільної служби України, аналітичного центру DiXi, керівники місцевих органів самоврядування, представники газовидобувних компаній.

Експерти обговорили теми прозорого звітування нафтогазових підприємств, партнерства місцевих громад та газовидобувних компаній, проаналізували переваги, які місцеві громади отримують завдяки співпраці з газовидобувними підприємствами.

"Прозорість видобувної галузі корисна і підприємствам, і громадам. Компанії звітують, скільки і які податки сплачують. Жителі розуміють, хто видобуває на їхній території, як ці підприємства наповнюють місцевий бюджет, як місцева рада використовує рентні кошти. Це створює платформу для діалогу та співпраці підприємств і громади", — розповіла радниця Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (EITI) Світлана Мізіна.

Після цього учасники ознайомилися з процесом видобутку вуглеводнів на Мачухській УПГ ДТЕК Нафтогаз – компанії, яка системно співпрацює з місцевими громадами вже понад п’ять років та допомагає реалізовувати інфраструктурні проекти, які суттєво покращують рівень життя людей.

"Бути надійним партнером для громад — важливий аспект діяльності ДТЕК Нафтогаз. Як великий відповідальний бізнес ми забезпечуємо сталий розвиток регіонів, дбаємо про майбутнє та розвиваємо Україну", — зазначив начальник відділу комунікацій Олександр Шевельов.

Нагадаємо, ДТЕК Нафтогаз з початку року заплатив до бюджетів Полтавської області 53 млн гривень .

Реклама

Місцеві громади витрачають ці кошти на енергоефективність, розвиток медицини і освіти.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти