Відвідавши Київ автор "Стратегії Блакитного Океану" Чан Кім очолив рейтинг кращих мислителів світу

20 листопада 2019, 13:32

Під час лекції професор розповів про те, як Україна, представникам влади та бізнесу домогтися видатних результатів

Автор бестселера "Стратегія блакитного океану", професор стратегії та міжнародного менеджменту бізнес-школи INSEAD Чан Кім очолив глобальний рейтинг кращих мислителів у сфері управління Thinkers50-2019. Церемонія нагородження переможців відбулася 18 листопада в Лондоні, а за два дні до цього Чан Кім виступив з єдиною лекцією в Києві в Аcademy DTEK.

Реклама

Під час лекції професор розповів про те, як Україна, представникам влади та бізнесу домогтися видатних результатів. На думку Чана Кіма, успіх реальний, якщо діяти нестандартно, реалізовувати нові ідеї, а також використовувати інновації і технології.

" Вам потрібна ідея, яка буде відрізняти вас від конкурентів. Тільки так ви зможете здійснити перехід від "червоного океану" – вашої конкурентного середовища – до "блакитного океану", де ви самі будете формувати оточення, виховувати свого споживача і заробляти більше грошей ", – сказав Чан Кім.

Як приклад професор навів компанію винахідника Ілона Маска, яка успішно освоїла нішу космічного і електромобільного бізнесу. Що стосується України, тут теж є компанії, які йдуть цим шляхом. Серед них Чан Кім назвав ДТЕК – компанія успішно розвиває зелену енергетику, запустила роздрібний бренд торгівлі електроенергією, надає унікальне навчання в Аcademy DTEK , А також активно використовує інновації. Крім цього професор зазначив і українську компанію uFuture, яка створила цілу інфраструктуру для розвитку IT-галузі в країні.

За словами Чана Кіма, можна домогтися навіть найфантастичніших цілей, якщо мати хорошу ідею, мотивовану команду, інновації та технології, а також – виразну і чітку стратегію. Адже дуже часто держави не знають, де вони знаходяться, тому обіцяють те, чого не можуть досягти. Існують уряду всередині яких є різні точки зору на різні речі. І головне – прибрати ці розбіжності.

Реклама

" Для того, щоб прийти до єдиної думки потрібно пройти шлях з п'яти кроків: зрозуміти, де ви знаходитеся, зрозуміти, де ви хочете бути, зрозуміти, як туди дійти, обговорити із зацікавленими особами перші три етапи і отримати відгук про те, чи правильно ви все продумали. І тільки після цього створити національну стратегію і втілити її ", – сказав Чан Кім.

В тренді
Валютчики пішли на канікули: що буде з курсом долара до кінця травневих

Довідка:

Чан Кім – професор стратегії та міжнародного менеджменту бізнес-школи INSEAD (Франція). Є консультантом Європейського Союзу та ряду інших країн, а також членом Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Співдиректор Інституту стратегії Блакитного Океану INSEAD.

"Cтpaтeгія блакитного oкeaна" – oднa з найвідоміших світових книг зі стратегічного плaнірованію. Після видання в 2005 році вона протягом десятиліття нe пoкідала тoп-10 бізнес-видань нa Amazon, cтaлa бecтceлepoм нa п'яти кoнтінeнтax, пepeведена більш ніж на 40 мов і видана більш ніж 4 мільйонним тиражем.

"Стратегія блакитного океану" пропонує вийти з парадигми жорсткої конкуренції і сконцентрувати свої зусилля на так званих "блакитних океанах", де немає конкурентів, але є величезний потенціал для розвитку. У 2017 році Чан Кім видав книгу "Перехід до блакитного океану: поза конкуренцією". Ця книга також стала бестселером за версією The New York Times і Wall Street Journal. У ній розглядається практичний аспект переходу до стратегії "Блакитного Океану".

Реклама

представники ДТЕК показали професору свої розробки. Зокрема – дрони, за допомогою яких енергетики перевіряють інформацію про те, скільки вугілля знаходиться на складах.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти