Названо 10 кращих міст для стартапів

29 липня 2017, 08:18

У список потрапили фінансові та наукові центри з різних куточків світу

Востаннірокиврізнихкраїнахсвітурозвиваєтьсякультурастартапів.Вониз'являютьсявсамихрізнихсекторах.Деякістартапидомагаютьсяуспіхуіперетворюються на великікомпанії.Аіншітакіне отримуютьрозвиткуізникають.

Науспіхстартапувпливаєцілийрядфакторів,втомучисліітаобстановка,вякійстартапз'явився,законодавствоіекономічнічинникикраїни.RTTNewsназвалинайкращі містадлятого,щобвідкритистартап
.

Реклама

1. Кремнієва долина (Сан-Хосе, Сан-Франциско)

Кремнієвадолинаяк і ранішевважаєтьсяцентромтехнологій,деєякзарекомендувалисебекомпанії,такібезлічстартапів.Тутвисокийрівеньдоступудо інвестицій,атакожсприятливіумовидлярозвиткустартапів.

2805Фото: AFP

ОднакКремнієвадолинавтратиласвоїпозиціївкатегорії"таланти"взв'язкузвисокимизарплатамиіскладнощами,зякимистикаютьсястартапипризалученнімолодихталановитихспівробітників.

Реклама

2. Нью-Йорк

Цеодинзнайбільшихсвітовихцентрів,дебагатогрошейіталановитихлюдей.Манхеттенвідомий своєюсистемоюстартапівієпопулярнимнапрямкомдлятих,хто, не будучиамериканцем,хочевідкритистартапабодругийофіс.

ПротеотриматиперевагиіпрестижНью-Йоркаможналишезавеликі гроші.Дляреєстраціїкомпаніїнеобхіднотакожподолатичисленнібюрократичні зволікання.

3. Лондон

Лондон-європейськийцентртехнологій.Вінвважаєтьсяоднимзкращихмісцьвсвіті,длятогощобпочатисвійбізнес.Відзначаєтьсявисокийрівеньдоступудозаможних клієнтівівпливовихкорпорацій,атакожамбітніурядовіініціативи.

4. Пекін

СтолицяКитаю-цемісце,дерозвиваютьсякінематограф,фінансовийсектор,технології,атакожтутзосередженаполітичнавлада.
Реклама

street-1721451_960_720Фото: Pixabay

КультураКитаюне надтосприяєпідприємництву,ітутяк і ранішевисокоцінуютьсятрадиційніпрофесії.Протемісто потрапиловсписокпровіднихцентрівдлястартапівзавдякипрограмізвільненнявідподатків.

5. Бостон

В тренді
В Україні сім років не мінялася допомога у зв'язку з народженням дитини: скільки платять
Бостонвідрізняєтьсявідіншихтехнологічнихцентрівтим,щозосередженийнабіологічнихнауках,робототехніціінауках,пов'язанихзфармакологією.

Підприємцікористуютьсяблизьким розташуваннямдоГарвардського університету,Массачусетськоготехнологічному університетуііншихвідомихуніверситетів.Умістіуспішнопрацюєцілийрядстартапіввобластіпрограмногозабезпечення

6. Тель-Авів

УТель-Авівіє величезнакількістьITстартапів,незважаючинатещоІзраїль-цекраїназневисокоючисельністюнаселення.

Містовідрізняєтьсявисокоючисельністюталановитихмолодихфахівців,відкритоюділовоюкультурою,легкимдоступомдодосвідченихінвесторів,венчурнихкапіталів.Протенаголошується,щотакяквсерединікраїниклієнтівне такбагато,стартапампостійнодоводитьсяшукатиїхзакордоном.

Реклама

7. Берлін

Берлін-різнопланове,багатонаціональне місто,якемаєрепутаціюцентруінноваційвонлайн-секторі.Тутвідзначаютьсяприйнятніціни,що даютьможливістьотримативисокістандартижиття,різноманітністькультурнихпропозицій.Місто розташованевсамомуцентріЄвропи,щоробитьйогоосновнимхабомдляєвропейськихкомпаній.

8. Шанхай

Це містотрадиційновважаєтьсяфінансовимцентромКитаю.ВінвважаєтьсядругимнайбільшиммістомпісляПекінапочислууніверситетівііноземнихрезидентів.

9. Лос-Анджелес

Це місто нетаке відомезточкизорустартапів,якКремнієвадолина.Протетутзародивсярядвідомихіцікавихкомпаній,такихякTinderіSnapChat.Близьке розташуваннядоГоллівудуіКаліфорнійськогоінститутутехнологійпідігріваєкреативністьстартапів.

10. Сіетл

УСіетлівисокийвідсотокстартапів,однактуттакождоситьнизькийвідсотокзростаннядержавнихінвестицій.Місцевікомпанії,такіякMicrosoftіAmazon,вивелиСіетлвсписоксвітовихцентрівдлястартапів.

buildings-912253_960_720Фото: Pixabay

Це містоможепохвалитисяцілою низкоюуспішнихкомпаній,що працюютьвнайрізноманітнішихсекторах-відкомп'ютерногонавчаннядовіртуальноїреальності.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти