Бізнес SCM заявляє про повну втрату контролю над усіма активами Групи на окупованій частині Донбасу

16 березня 2017, 11:07

События на ТК Украина

Бойовики захопили всі підприємства, що знаходяться на тимчасово непідконтрольній території Україні

Бізнес SCM заявляє, що відсьогодні, 15 березня 2017 року, не контролює роботу своїх активів, розташованих на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької і Луганської областей (НКТ), а саме:

Реклама

У гірничо-металургійному секторі (Метінвест): ПАТ "Єнакіївський Металургійний завод" (включаючи його Макіївська філія – ПРАТ "Макіївський металургійний завод"), ПРАТ "Єнакієвський Коксохімпром", ПАТ "Харцизький трубний завод", ПРАТ "Комсомольське рудоуправління", ПАТ"Краснодонвугілля", ПАТ "Донецьккокс", спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ "Метален".

В енергетичному секторі (ДТЕК): ПАТ "ДТЕК Шахта Комсомолець Донбасу", ТОВ "Моспинське СВС", ПАТ "ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля", ТОВ "ДТЕК Східенерго" (ВП "Зуївська ТЕС"), ПАТ "ДТЕК Донецькобленерго", ТОВ "Техремпоставка", ТОВ "ДТЕК Свердловантрацит", ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит", ТОВ "Електроналадка", ТОВ "ДТЕК Високовольтні мережі" і ТОВ "ДТЕК Сервіс".

У секторі нерухомості (ЕСТА): БЦ "Пушкінський", БЦ "7-а лінія".

У промислово-сировинному секторі (UMG): Докучаєвський флюсо-доломітний комбінат.

Реклама

"Протягом трьох років наші підприємства на НКТ, всупереч усім складнощам, працювали виключно в рамках українського законодавства, залишаючись сполучною ланкою між контрольованою та неконтрольованою територією України.

SCM неодноразово заявляла, що вважає абсолютно неприйнятною вимогу про перереєстрацію своїх підприємств та сплату податків самопроголошеним "ДНР" і "ЛНР". Відсьогодні ми втратили можливість забезпечувати роботу наших активів на НКТ в рамках правового поля України. Ми змушені прийняти рішення про припинення своєї діяльності в тимчасово неконтрольованих українською владою окремих районах Донецької і Луганської областей.

В тренді
Лоукостер SkyUp оголосив про "позапланові" рейси для заробітчан
SkyUp відкриє новий напрямок до Туреччини в грудні

Ми подаємо заяви у правоохоронні органи України про захоплення майна виробничих підприємств і невиробничих активів. SCM вже звернулася до ДФС, у податкові органи та державні фонди з повідомленням про втрату контролю над нашими активами.

Ми будемо робити все можливе для відновлення верховенства права та поновлення роботи наших підприємств на НКТ у рамках правового поля, включаючи звернення в українські та міжнародні суди", – йдеться в заяві на сайті SCM.

Нагадаємо, раніше, в різний час, починаючи з 2014 року, повідомлялося про втрату контролю над такими активами бізнесу SCM, як:

  • Машинобудування (Corum Group): "Корум Донецькгірмаш", "Корум Донецький енергозавод", "Корум Горлівський машинобудівний завод";
  • Нерухомість (ЕСТА): готель "Донбас Палас", готель "Парк Інн";
  • Телекомунікації: оператори "Укртелеком" і Vega;
  • Сільське господарство (група Харвіст): третина земельного банку і більше третини активів (діяльність холдингу в регіоні була припинена в 2015 році і після не поновлювалася);
  • Футбольна інфраструктура – стадіон "Донбас Арена" та навчально-тренувальна база "Кірша".
Реклама

Також на НКТ був змушений припинити свою роботу Гуманітарний Штаб Ріната Ахметова "Допоможемо".

Крім того, на НКТ припинили свою діяльність банк ПУМБ, мережа автозаправок "Паралель" та мережа супермаркетів "Брусниця" (у 2014 і 2015 рр. відповідно), а також у 2014 році були закриті офіси "Медіа Групи Україна".

 

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти