ДТЕК: Дії Генпрокуратури щодо "Дніпроенерго" роблять неможливим приплив інвестицій в Україну

7 квітня 2015, 22:20

Енергохолдинг не попередили про судовий позов від ГПУ

На поточний момент ДТЕК не отримувала будь-яких повідомлень про порушення або судові позови від імені Генеральної прокуратури України, яка повідомила про звернення до суду щодо визнання незаконним приватизації ПАТ "Дніпроенерго".

Реклама

"ДТЕК не бачить підстав для перегляду результатів приватизації акцій ПАТ "Дніпроенерго" і вважає приватизацію законною, ціну – ринковою, а умови приватизації конкурентними", – заявили в прес-службі ДТЕК.

В енергохолдингу підкреслили: "Можна спостерігати спроби реприватизації й тиск на інвестора, що суперечить офіційній позиції вищих органів державної влади та європейським прагненням України. Зміщення і перекладання відповідальності за організацію приватизаційних процедур з органів влади і державних чиновників на адресу інвестора порушують всі принципи правової держави, повністю підривають довіру до інститутів влади України".

Компанія ДТЕК вважає даний факт грубим порушенням фундаментальних гарантій права приватної власності, встановлених Конституцією України і міжнародним законодавством. Повага до приватної власності є незаперечною цінністю в будь-якій демократичній правовій державі і є основою його економічного розвитку.

                         Подібні дії, спрямовані на перегляд результатів приватизації, роблять неможливим подальший приплив необхідних інвестицій в економіку України і ставлять під сумнів можливість виконання програми приватизації на 2015 рік зокрема і подальшу                               перспективу – в цілому.

В тренді
Більше не "Укрпошта": пенсії в Україні будуть доставляти по-новому
Реклама

У разі необхідності ДТЕК вживатиме всіх заходів для захисту своїх прав і законних інтересів як інвестора, включаючи звернення в міжнародні судові інстанції.


Довідка: ДТЕК у 2012-2015 інвестувала у розвиток ПАТ "Дніпроенерго" 1,8 млрд грн. Були модернізовані 4 енергоблоки, включаючи заміну електрофільтрів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти