Данилюк пояснив, що буде з "спрощенкою" в Україні

12 вересня 2017, 11:22

Кабмін планує виключити можливість зловживань великими компаніями

СпрощенасистемаоподаткуваннявУкраїніскасовуватися небуде.Про цезаявивміністрфінансівОлександрДанилюквінтерв'ю "Українським новинам".

"Мине плануємоіне планувалискасовувати "спрощенку".Так,унасєпостійнадискусіяпро те,щоробитиз "спрощенкою",щобвиключитиможливістьзловживаньвеликимикомпаніями,алепокиминастадіїобговоренняініякихпланівщодо скасуванняспрощеноїсистеминемає",-запевнивДанилюк.

Зайогословами,ключовоюзаразєінституційнареформаДержавноїфіскальноїслужбиіспрощенняадміністрування."Осьнацьомумизаразфокусуємося",-зазначивміністр.
Реклама

В тренді
Закони для МВФ і подорожчання горілки – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Нагадаємо,ранішепрем'єр-міністрВолодимирГройсманзапевняв,щоспрощена система оподаткування в Україні залишиться у 2018 році. ТакожпрезидентУкраїниПетроПорошенкопросивКабмініВерховнуРаду нескасовувати"спрощенку".

Яквідомо,системиоподаткуваннявУкраїнідлягосподарюючихсуб'єктів,якюридичнихосіб,такіфізичнихосіб-підприємців,представленідвомаформами:загальній та спрощеній."Спрощенка"передбачаєфіксованіставкиподатківвзалежностівідгрупипідприємстваіпокликанапідтриматималийісереднійбізнесвУкраїні

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти