В Україні з'явився онлайн-кабінет водія

21 грудня 2018, 12:03

Людмила Грубник

За деякі послуги доведеться заплатити, але є і безкоштовні сервіси

З 21 грудня в Україні запрацював Електронний кабінет водія. Тепер кожен може в онлайн-режимі перевірити всю актуальну інформацію про свій транспортний засіб – від технічних характеристик до історії автомобіля, дізнатися про штрафи, а також оплатити їх, записатися в чергу на отримання послуг в сервісному центрі МВС. Інформація на ресурсі буде як безкоштовною, так і платною.

Безкоштовно водій може дізнатися інформацію про дату останньої реєстрації транспортного засобу, технічні характеристики. За гроші, наприклад, можна буде перевірити VIN-код автомобіля, який був зареєстрований в Україні від 2013 року. Ця послуга буде платною – за 45 гривень 68 копійок користувач Електронного квитка може отримати інформацію про попередніх власників і участь автомобіля в ДТП

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Пріоритет-діджіталізаціясервісу.Цедозволитьшвидко,платноабобезкоштовно,взалежностівідзаконодавствадізнатисяінформаціюпро своєавто.Цебудемінімальнийжиттєвоважливийпродукт,якиймибудемовдосконалювати",-зазначивначальникГоловногосервісногоцентруМВСВладиславКриклійй.

Реклама

Вінформаційномуресурсібудешістьрозділів-"Картка водія","Автопарк","Електронна черга","Штрафи","Отриманняіндивідуальногономерногознака","Перевіркатранспортногозасобу",вкожномузякихводійможеотриматийомупотрібнуінформаціюабозаписатисянаотриманняпослуги.

"Прибираєтьсячиновникміжгромадяниноміпослугою,щоробитьпослугибільшсучасними",-додаєголоваДержавногоагентстваз питаньелектронного урядуванняУкраїниОлександрРиженко.

Зареєструватисяможнатількиза допомогоюелектронного підпису,алевжепрямосьогоднінасайтіe-driver.hsc.gov.uaабонаУрядовомупорталіkmu.gov.ua.

Напомним, ранее в Україні відкрилиданіпро реєстрацію авто. Сервіснадаєданіпро першуреєстраціюавтомобіліввУкраїні.Транспортний засібпотрапляєдо Єдиного державного реєструМВСпід часйогопершоїреєстраціївласникомвтериторіальномусервісномуцентріМВС.Далівреєстрівідображаютьсявсізміни,що відбуваютьсязавтомобілем:змінавласника,номерногознака,здійсненняпереобладнаннятощо.

При цьому аферисти придумалиновіспособизаробитинапродажу б/в авто в Україні.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти