ТОП-6 ознак того, що автомобіль доживає останні дні

11 вересня 2017, 04:13

Іноді простіше і дешевше позбутися машини і купити нову, ніж витрачатися на ремонт

Причиниїздитинастарій машиніможутьбутирізними.Найбільш очевидна-фінансова,хочадеякимподобаютьсяконкретнімоделі,втомучислііті,якібільшене випускають,пише "Автоблог".
Однакзавждипотрібнопам'ятати:чимстаршеавтомобіль,тимвищеймовірністьсерйозноїполомки.Ієціла низкаознак,якіточнопідкажутьнаявністьбільш-меншсерйознихпроблем.
  • Горять лампочки на панелі приладів

"Лампочка горить, але їздити можна". Знайомий вираз? Якщо так, то новини для невтішні – індикатори на "приборці" просто так не загоряються. Звичайно, якщо блимає лампочка, що попереджає про порожній бачок омивача, нічого смертельного немає. Але от якщо запалився Check Engine, то дійсно потрібно терміново заїхати на сервіс. Такі речі просто так не виникають. Якщо проблема з'являється знову і знову, не виключено, що двигуну або якісь інший системі потрібен більш серйозний ремонт. Причому, якщо автомобіль старий, може виявитися, що просто поміняти машину виявиться набагато вигідніше.

  • Підвищена витрата масла
Реклама

Масло в двигуні виконує відразу дві функції: змазує і охолоджуючу. Це зовсім не та рідина, яку мотор може споживати як спортсмен воду після забігу. Звичайно, якщо між візитами на СТО ви трохи підливаєте масла, не обов'язково бити тривогу – просто подивіться, що з приводу витрати масла написано в інструкції по експлуатації. Але от якщо доливати доводиться мало не щотижня, на парковці ви стали помічати масляні плями, а з вихлопної труби став валити дим, то мотор вимагає серйозного втручання. До речі, цей пункт сміливо можна віднести не тільки до масла, але і до палива, і взагалі будь-якої іншої технічної рідини: охолоджуючої, гальмівної, рідини для ГУР, трансмісійної та т.д.

  • Дим

Появадиму(не плутатизнормальнимвихлопом)будь-якогокольоруне обіцяєнічогохорошого.Сизийабосинійдимзазвичайвказуєнапотрапляннямаславциліндридвигуна,густийбілийдим-наохолоджуючу рідину,проблемизголовкоюблокуабозтрансмісійною рідиною.Чорнийдимможевказуватинацілийрядпроблем,причомудужесерйозних.Загалом,якщозадимілозвихлопноїтруби,машину,швидше за все,чекає серйознийремонт.

  • Сторонні звуки 

Колимовазаходитьпростарийавтомобіль,багато хто закриваєочінакакофонію.Алеякщовичуєтенеприємнізвукизмоторноговідсіку,отже,швидше за все,серйозніпроблемизДВСвжеє,іїхпотрібнотермінововирішувати.Тежстосуєтьсяііншихключовихелементівавтомобіля,наприклад,коробкипередачіпідвіски.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць
  • Корозія

Якщобачитеіржунакузові,якавиникланавідносноновій машиніпісляневеликоїДТП-цеще нетакстрашно.Інша справа,якщомовайдепроавтомобіль у віці,уякогокорозіяпокриваєвжене тількизовнішніелементи,а йелементипідвіски,паливнутагальмівнумагістралііт.д.

  • Проблеми з електрикою
Реклама

Якщопростоперегорілалампочкаабо"помер"запобіжник,приводудлясерйозногозанепокоєннянемає.Алеякщовиникаютьпроблемиззапускомдвигуна,абоакумуляторпостійнорозряджається,тоцевжепричинадлявізитувсервіс.Визамінилиакумулятор,генераторістартер,апроблеминікудине поділися?Значить,залишаєтьсядваваріанти.Абовкладатигігантськісумивпошукнесправності,абооперативнопозбуватисявідавтомобіля.Причомудужеймовірно,щодругийваріантвиявитьсякращим.

Нагадаємо, в свою чергу, при покупці б/в-авто потрібно правильно перевірити двигун. Часомтрапляєтьсятак,щоприпокупціідеальноїпо кузовумашиниіншіагрегатипоїдаютьбюджетззавидним апетитом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти