Що робити з автомобілем після ДТП

29 вересня 2018, 10:00

Автовласник може скористатися кількома способами вирішення проблеми

Жоден автомобіліст не може захистити себе від неприємних ситуацій на дорозі. Коли сталася ДТП, автомобіль отримує серйозні пошкодження, які потребують відновлення. Якщо в аварії автомобіль отримав дрібні дефекти – подряпини, вм'ятини, то їх легко прибирають фахівці СТО. Але що робити, коли машина постраждала сильно?

Автовласник може скористатися кількома способами вирішення проблеми. Автомобілі після ДТП реанімують власними силами, вклавши багато коштів, або здають на розбір, утилізують або продають в несправному стані.

Як вчинити з машиною, що побувала в ДТП?

Для багатьох людей гостро постає питання, що робити після аварії. У автовласника є кілька варіантів вирішення цієї ситуації
:

  • Ремонтавтонавласнікоштиійогоподальшаексплуатація.ВідновленнямашинипісляДТПдоцільно,якщоавтомобільотримавдрібні,несуттєвідефектиі небулипошкодженіважливівузлиісистеми.Всівитратипокриваютьсястраховкою,ароботи проводятьсяякісно,оперативно.До недоліківтакоговаріантуналежить те,щопевний часдоведетьсяпересуватисяпішкиабоорендуватиіншийавтомобіль.
  • Продажмашинифірмі,що спеціалізуєтьсянавикупіпошкодженогоавтотранспорту.Продатимашинупісляаваріївнесправномувиглядісьогодніне складно,адже єбагатокомпаній,які берутьрозбитіТС.Алеприцьомуне варторозраховуватинавелику винагороду.
  • Відновленнятранспортногозасобуійогоподальший продаж.Данийваріантпідходитьтимлюдям,уякихєзнайоміавторемонтники.Розбитеавторемонтуютьнедорого,апотімреалізуютьсамостійноабопродаютьперекупникам.Реалізувавшийого,можнаотриматихорошусуму.РемонтмашинипісляДТПвиправдовується,якщостраховакомпаніяповністюпокриєзбитки.
  • Реклама

    Реалізаціянесправногоавтомобілявласнимисилами.Якщоремонттранспортногозасобуне вимагаєвеликихвкладень,тойогошвидкоінедороговідновлюють,апотімпродаютьчерезоголошеннянаспеціальнихмайданчиках.


Першніжприйматиостаточнерішенняпро долюавтомобіля,який побуваввдорожньо-транспортній пригоді,потрібнопорадитисяз фахівцями,оцінити збитки, завданівідвідатистраховукомпанію.Цедопоможевизначити,який з варіантівбуденайбільшоптимальним,вигідним.

В тренді
Долар і євро просіли в ціні: офіційний курс

Нагадаємо, потриманих автомобілів в Україну ввозять більше, ніж нових. Зпочаткурокувкраїнузавезли61,9тис.б/ в авто.Цена86%більше,ніжвминуломуроці,говоритьсявзвіті"Укравтопрому".Новихавтомобіліввжекупуютьменше.Усерпніукраїнціпридбали7,3тис.Новихлегковиківі10,3тис.б/в автозЄвропи.ЦеновийрекорддляУкраїни.

Також ми писали, що в Україні вступили в силу нові правила паркування автомобілів.Зокрема,відповідно до закону,вводитьсяфото-,відеофіксаціяпорушеньправилзупинки,стоянкитапаркування транспорту.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти