Як автомобільні номери впливають на життя їх власників

Нумерологи пояснили, як правильно читати номерні знаки

Нумерологи впевнені, що числа в реєстраційних номерах не тільки визначають "характер" машини, але і можуть багато чого змінити в долі автомобілістів. Розповідаємо, як їх прочитати і використовувати собі на благо, передає AutoDriving.

115 років тому, 25 квітня 1901 року в США були введені перші в світі автомобільні номери. До цієї дати журналісти вирішили поцікавитися, чи несуть в собі номери будь-яку іншу інформацію, крім реєстраційної. І з'ясували, що велике значення номерним знакам надається в нумерології. астролог і нумеролог Віджай склав "шпаргалку": як прочитати номер свого автомобіля, посилити його сильні сторони і обійти слабкі.

Реклама

Отже, все, що вам знадобиться, це привести три цифри в реєстраційному номері свого автомобіля до простого числа (однозначного). Тобто, якщо номер вашої машини 1357, то вам потрібно скласти 1 + 3 + 5 + 7 = 16 = 1 + 6 = 7. Отже, у наведеній нижче інтерпретації вам треба читати значення цифри 7. А якщо номер авто 3013, то складаємо 3 + 0 + 1 + 3 = 7 (тобто, вам потрібно дивитися інтерпретацію сімки). Поїхали?

1.

Вашому автомобілю протегує Сонце.

Реклама

Такі машини ідеально підходять представникам силових і урядових структур. Вони підсилюють лідерські якості в своїх власників, допомагають їм в кар'єрі, додають бадьорості, допомагають встановлювати потрібні контакти, культивують совісність. Ці авто рідко потрапляють в ДТП, на них рідше приходять штрафи. Такі машини по ресурсності сильніші за інші. Наприклад, Nissan з одиницею в коді може бути "сильніше", ніж Toyota з будь-яким іншим числом.

Порада автомобілісту:

У машинах-одиницях не варто займатися тіньовою діяльністю. Ніякої контрабанди, злих розмов, нечесних оборудок. Совість замучить. Це буде той випадок, коли на злодієві шапка горить. Власникам цих авто слід тримати марку праведності і солідності.

Реклама

1_28

Власникам машин-одиниць нумерологи радять бути праведними і солідними.

2.

Вашому автомобілю протегує Місяць.

Хороша машина для сім'ї. Має у своєму розпорядженні до легкого спілкування, дружбу, розуміння. Ідеальна для сімейних подорожей. А якщо це робоче авто, то принесе удачу тим, хто займається перевезенням або продажем будь-якої рідини, фруктів. Крім того, це дуже виконавча і пунктуальна машина, звичайно господар отримує від неї більше, ніж очікує.

Поради автомобілісту:

Машини-двійки підсилюють в своїх власниках чутливість і гнучкість, тому тут, навпаки, важливо не дати цим якостям занадто багато волі. Треба навчитися приймати самостійні рішення і цілеспрямовано втілювати їх в життя.

2_10

Машини-двійки розвивають в своїх власниках емоційність.

3.

Вашому автомобілю протегує Юпітер.

Такі авто приносять своїм власникам удачу в бізнесі і будь-яких інших фінансових питаннях. Дають приплив доходів і корисних зв'язків. У них добре займатися плануванням – допомагають бачити чіткі цілі і прокладати до них прямий маршрут.

Порада автомобілісту:

Однак машини-трійки породжують в своїх власниках гордість. А її треба тримати в узді. Для цього власникам трійок рекомендують частіше спілкуватися з друзями, бути для оточуючих трохи простіше, не піддаватися бажанню всіх навколо вчити життя.

3_11

Якщо номер вашого автомобіля 3, остерігайтеся бажання вчити інших життю.

4.

Вашому автомобілю протегує Раху.

Ця машина хороша для організації переїздів, перевезення меблів. Якщо це робочий автомобіль, найкраще його використовувати саме в цих сферах. Підходить і для виїздів великою компанією – допомагає організувати всіх і все. Власнику дає зібраність, дисциплінованість. Тим часом, і для будь-якої тіньової діяльності вдала саме "четвірка".

Порада автомобілісту:

Не варто піддаватися спокусі займатися чимось протизаконним, якщо воно раптом виникне. Не псуйте собі долю. Крім того, машини з числами 4, 7 і 8 часто провокують своїх власників на брудну лексику в салоні. Тому їм радять стежити за культурою мови.

4_07

Автомобілі-четвірки розвивають в своїх господарях організованість.

5.

Вашому автомобілю протегує Меркурій.

Такий автомобіль ідеально підходить для людей, у яких багато ділових зустрічей, переговорів, міжміських переїздів. Він допомагає домовлятися! Якщо це робоча машина, то в ній добре займатися пасажирськими і вантажними перевезеннями на далекі відстані. Це авто часто приносить чималий прибуток своєму власникові.

Порада автомобілісту:

Меркурій – покровитель торгівлі. Він допоможе автомобілістам на п'ятірках домовитися з іншими про що завгодно. Але треба застерегти власників таких авто від, можливо, спонтанного бажання когось обдурити, недоговорити, взяти більше, ніж треба.

5_07

Машини-п'ятірки допомагають своїм господарям домовлятися з оточуючими. Про що завгодно!

6.

Вашому автомобілю протегує Венера.

Якщо чоловік хоче зробити подарунок дружині, то автомобіль з шістками в номері – найкращий вибір! Він буде символом любові. Такі машини часто в центрі уваги – зазвичай вони охайні, привабливі як зовні, так і всередині. У цих авто хочеться спілкуватися. І в основному, про любов! Шістки підійдуть для автомобільного парку весільних салонів, для організації романтичних побачень, для проведення розкішних нічних вечірок. Ідеальні вони також для різних "будинків на колесах" – в них дійсно хочеться жити, творити, любити.

Рада автомобілісту:

Якщо ви з кимось посварилися, знайте: кращого місця для примирення, ніж машина-шістка годі й шукати.

6_04

Автомобілі-шістки – завжди в центрі уваги!

7.

Вашому автомобілю протегує Кету.

Це машина "на віддачу". Вона буде приносити удачу і своєму власникові, звичайно. Але більше – іншим, через автомобіліста. Розвиває дух допомоги, підсилює в людині потяг до духовної їжі, допомагає знайти в житті мету. Ідеальна для мандрівних проповідників і лікарів, типу "Червоного хреста".

Порада автомобілісту:

У цій машині тягне поговорити. А часто і попліткувати. Тому власникам сімки рекомендується утриматися від злих пліток і лихослів'я.

7_04

Автомобілі-сімки розвивають в своїх власниках бажання допомагати оточуючим.

8.

Вашому автомобілю протегує Сатурн.

Це машина – трудоголік! Вона повинна постійно працювати. Це її природний ритм. Своєму господареві вона дає сили, впевненість, рішучість. І, відповідно, побічно через них – успіх в роботі.

Рада автомобілісту:

У багатьох з'являється бажання експлуатувати трудоголіка – вісімку безкоштовно. Але господар цієї машини повинен навчитися говорити немає. Або хоча б проявити рішучість у плані фінансів. Наприклад, коли його просять допомогти з перевезенням чогось, іноді все ж варто або відмовити, або нагадати прохачеві, що бензин коштує грошей.

8_04

Машини-вісімки дарують своїм власникам працьовитість.

9.

Вашому автомобілю протегує Марс.

Така машина найкраще підійде для представників силових структур, сфери юриспруденції і фінансів. Вона вселяє своїм власникам, що важливо дотримуватися порядку і дисципліни. І допомагає в цьому, даруючи водіям рішучість, організованість і сили.

Порада автомобілісту:

Це авто буде часто ламатися, якщо його господаря легко спровокувати, вивести на агресію, дати волю нервам. А якщо водій позитивний і з почуттям гумору, то вони з машиною знайдуть спільну мову, і вона буде йому вірною помічницею в усіх починаннях.

9_03

Автомоілі-дев'ятки дарують своїм власникам рішучість.

0.

Перешкода для будь-якої планети.

Нуль не входить в вищенаведену інтерпретацію. Але важливо сказати і про нього. Якщо в реєстраційному номері авто є нуль, то він дає якусь перешкоду благим вібраціям інших цифр. Дивно, в числі характеру людини нуль підсилює хороші якості, а в випадку з номерами авто – обнуляє їх...

Порада автомобілісту:

Якщо в номері вашого автомобіля є нуль, не страшно. Можливо, він лише трохи загальмує вплив інших цифр. Але якщо ви ще тільки вибираєте номер для машини, нулів краще уникати.

0

Нумерологи радять уникати нулів в автомобільних номерах.

Читайте також:

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама
Допомога під час війни
Більше новин
Фінанс-дайджест
Більше новин
Industry
Більше новин
Квартирне питання
Більше новин
Час заробляти
Техно
Більше новин
Комуналка
Більше новин
Наші гроші
Більше новин
Війна в Україні
Більше новин
Money-лайфхакер💰
Головне про гроші
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Валюта
Курс долара в касах банків (купівля/продаж)
1
ПУМБ ПУМБ
35.8/36.3
2
ПриватБанк ПриватБанк
35.5/36.3
3
Ощадбанк Ощадбанк
35.7/36.15
4
Райффайзен Банк Райффайзен Банк
36.4/37.1
5
Укрексімбанк Укрексімбанк
36.2/36.7
6
Альфа-Банк Альфа-Банк
35.5/36.7
7
Укргазбанк Укргазбанк
35.4/36.4
8
Універсал Банк Універсал Банк
35.4/36.9
9
OTP Bank OTP Bank
31.95/35.0
ЗАПРАВКИ
Паливо сьогодні
95+
95
ДП
ГАЗ
57,36
56,30
52,58
25,53
57,49
54,99
52,01
24,98
58,05
57,59
49,56
27,54
59,00
57,00
51,90
26,23
59,09
57,29
55,09
27,48
61,88
59,41
55,49
27,54
61,99
59,99
55,99
27,97
61,99
59,99
55,99
27,98
62,99
60,99
56,99
27,98
-
53,05
49,79
25,21
Відставка Бориса Джонсона
Нова обкладинка The Economist
Рейтинг цін
Скільки коштує житло у новобудовах Києва (грн за м²)
1
Печерський Печерський
90 592
2
Шевченківський Шевченківський
57 791
3
Оболонський Оболонський
54 494
4
Подільський Подільський
51 178
5
Голосіївський Голосіївський
46 989
6
Святошинський Святошинський
36 659
7
Дніпровський Дніпровський
35 882
8
Дарницький Дарницький
35 881
9
Деснянський Деснянський
35 364
10
Солом'янський Солом'янський
31 688
Прогноз 🔑
ТОП-5 у сфері IT
Затребувані спеціалізації
Програмування

Програмування

Інженер

Інженер

Системи управління підприємствами

Системи управління підприємствами

Web-інженер

Web-інженер

Web-майстер

Web-майстер

Актуальні пропозиції 🔥
Вибір українців 🚘
Які нові легкові авто купували у червні
1
Toyota Toyota
456
2
Renault Renault
327
3
Volkswagen Volkswagen
263
4
Hyundai Hyundai
172
5
Skoda Skoda
168
6
Mitsubishi Mitsubishi
162
7
BMW BMW
120
8
Nissan Nissan
102
9
Mercedes Mercedes
94
10
Ford Ford
87
Детальніше
Must Know
Штрафи для власників тварин в Україні

Вигул собак небезпечних порід без намордника — від 170 грн

Вигул собак небезпечних порід без намордника — від 170 грн

Вигул собак у заборонених місцях — від 170 грн

Вигул собак у заборонених місцях — від 170 грн

Неприбрані за твариною екскременти — від 170 грн

Неприбрані за твариною екскременти — від 170 грн

Нанесення твариною шкоди майну чи здоров'ю людини — від 1700 грн

Нанесення твариною шкоди майну чи здоров'ю людини — від 1700 грн

Знущання з тварини — від 3400 грн

Знущання з тварини — від 3400 грн
Детальніше
Класи житла
В чому різниця?
Економ

Зазвичай, це типові багатоповерхівки без надмірних архітектурних рішень, схожі одна на одну, але їхнє основне завдання – універсальність та забезпечення квартирами якомога більшої кількості людей. У Києві середня ціна за квадратний метр у "економі" становить 27 тис. грн.

Комфорт

У таких будинках передбачені зони для зберігання дитячих колясок чи велосипедів, є вбиральні, охорона на території, покращений дитячий майданчик та паркінг. У Києві за такі квартири у новобудовах просять у середньому 35,3 тис. грн за кв. м.

Бізнес

У новобудовах є великі підземні паркінги, з одним паркомісцем на квартиру. Зазвичай такі будівлі охороняються, є консьєрж, покращені дитячі майданчики, а для догляду за територією наймають садівників. Мешканці столиці в середньому платять 57,7 тис. грн за квадратний метр у такій квартирі.

Еліт

Над дизайном житла працюють солідні дизайнери. Територія охороняється, а паркомісця облаштовують із запасом. У таких житлових комплексах будують тенісні корти, басейни, супермаркети, приватні школи тощо. У Києві один квадратний метр такого житла коштує в середньому 98,8 тис. грн.

1 /2
Все про квартири
статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

64268.56

Dogecoin (DOGE)

0.12

Ethereum (ETH)

3483.14

Litecoin (LTC)

74.05

Ripple (XRP)

0.48

Наша економіка
5 головних цифр
1
Споживча інфляція Споживча інфляція
18%
2
Облікова ставка Облікова ставка
25%
3
Офіційний курс євро Офіційний курс євро
29,7 грн
4
Офіційний курс долара Офіційний курс долара
29,25 грн
5
Міжнародні резерви Міжнародні резерви
$22,8 млрд
Знати більше💡

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти