Рада удосконалила систему електронного адміністрування ПДВ, не торкнувшись при цьому аграріїв

16 липня 2015, 19:55

Із закону виключено норми про скасування спецрежиму ПДВ для сільгосппідприємств

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість" (№2173а).

Реклама

За дане рішення проголосували 233 із 328 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Із закону, за узгодженням з урядом, були виключені всі норми, які стосувалися скасування спеціального режиму оподаткування ПДВ сільгосппідприємств.

Даним законом внесено зміни до Податкового кодексу та інші законодавчі акти України з метою вдосконалення функціонування системи електронного адміністрування для ефективного її впровадження на постійній основі з 1 липня 2015 року.

Законом передбачено надання права платнику податку протягом 365 календарних днів з дати складання податкової накладної на включення до податкового кредиту суми податку на додану вартість на підставі отриманих податкових накладних, зареєстрованих у Єдиному реєстрі податкових накладних. Передбачено, що штрафи за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних не будуть застосовуватися до платників податків до 1 жовтня 2015 року.

В тренді
Оформлення субсидій по-новому: українцям підказали чотири способи
В тренді
Закони про пільгове розмитнення євроблях набрали чинності: чого чекати далі?
До України завезли сотні тисяч "євроблях"
В тренді
Транзит газу падає, втрати економіки зростають – найголовніше про гроші СЬОГОДНІ
Фото: "Укртрансгаз"
Реклама

Законом передбачено скасування необхідності проведення перерахунку частки використання необоротних активів, придбаних після 01.07.2015, в оподаткованих операціях за підсумками одного, двох і трьох календарних років їх використання.

Нагадаємо, що раніше під Верховною Радою неодноразово проходили масові мітинги аграріїв з вимогою не скасовувати спецрежим ПДВ для сільгосппідприємств.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти