НБУ дозволив ще одному українському банку самоліквідуватися

18 листопада 2016, 17:42

При ліквідації "Фінексбанк" повинен сам погасити всі зобов'язання перед клієнтами

Правління Національного банку України дало згоду на ліквідацію та відкликання ліцензій ПАТ "Фінексбанк" з ініціативи власників банку. Про це повідомили в прес-службі НБУ.

Реклама

"Рішення про ліквідацію ПАТ "Фінексбанк" було прийнято на загальних зборах акціонерів банку від 22 вересня 2016 року. Причина такого рішення – складне становище на ринку фінансових і банківських послуг і невизначеність щодо можливих напрямків і джерел подальшої капіталізації банку", – говориться в повідомленні.

У прес-службі регулятора нагадали, що при самоліквідації банк самостійно погашає всі зобов'язання перед клієнтами. В такому випадку не виникає ніякого навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб.

Як зазначають в НБУ, станом на 17 листопада ПАТ "Фінексбанк" мав достатній рівень ліквідності для розрахунків з клієнтами.

В тренді
Озолотилися, але не дуже. Скільки заробили майнери біткоїну за місяць

Обсяг високоліквідних коштів (готівка, цінні папери, емітовані Національним банком України, і грошові кошти на кореспондентському рахунку в НБУ) склав 21 млн грн. Загальний обсяг зобов'язань ПАТ "Фінексбанк" – 6,5 млн грн, з них перед юридичними особами – 3,5 млн грн, фізичними особами – 0,9 млн грн.

Реклама

Нагадаємо, в червні 2016 року Національний банк України вперше ухвалив рішення про надання згоди на ліквідацію з ініціативи власників двох банків – ПАТ "Фінанс Банк" і ПАТ "Інвестиційно-Трастовий Банк".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти