Впровадження реформ залежить від компетенцій держслужбовців – експерт

20 вересня 2019 16:53

Бізнес може і повинен ділитися знаннями і досвідом з тими, хто будує країну

Для розвитку країни її держслужбовці повинні володіти навичками і знаннями нового рівня, які допоможуть реалізовувати виклики, які стоять перед Україною. Усвідомлюючи це Academy DTEK ділиться експертизою, інструментами і технологіями, підвищуючи професіоналізм держслужбовців. Про це на відкритті IV Форуму Креативних Індустрій розповіла Тетяна Шерман, керівник департаменту по роботі із зовнішнім ринком Academy DTEK.

"За статистикою в Україні близько мільйона держслужбовців. Це величезна кількість. Вони відповідальні за розвиток нашої країни. Все частіше можна почути запитання, чи володіють вони навичками і знаннями, щоб впоратися з величезними завданнями, які стоять перед ними. Тому у нас з'явилася ідея допомагати в навчанні, підвищенні кваліфікації цих людей", – розповіла Шерман.

Реклама

На її думку, бізнес може і повинен ділитися знаннями і досвідом з тими, хто будує країну.

"Така допомога потрібна державі, тому що які б чудові закони не приймалися, без реальних, практично реалізованих проектів це залишиться на папері. Будь-яке відомство – це люди, і починати потрібно з кожної окремої людини. Сьогодні, в рамках нашої соціальної програми, ми навчаємо співробітників держсектора інноваційному мисленню, управлінню проектами, тайм-менеджменту, коучінгу, Agile і іншим передовим управлінським технологіям", – додала експерт.

Academy DTEK в цьому році виступає партнером щорічного Форуму Креативних Індустрій, на якому учасники та гості можуть ознайомитися з сучасними підходами розвитку креативності в різних галузях бізнесу, громадських і державних структурах. За словами організаторів, саме креативність – один з найцінніших економічних ресурсів сучасної України.

Читайте також: В UNIT.City открылась бизнес-платформа Academy DTEK

Поточного року Форум об'єднав експертів з 16 сегментів креативних індустрій. Одночасно на 6 майданчиках розгорнуті дискусії про сучасну культуру, мистецтво і дизайн. Серед активностей – майстер-класи з цифрового мистецтва, кастинги акторів, відкриті інтерв'ю представників шоу-бізнесу, а також обмін досвідом щодо захисту авторських прав, інтелектуальних продуктів, а також обговорення соціально-значущих питань. Протягом трьох днів роботи Форуму перед гостями виступлять понад 100 спікерів.

Реклама

Нагадаємо, за два роки освітньої ініціативи, в Академії ДТЕК безкоштовно навчалися понад 4 тисяч держслужбовців. Фахівці компанії і провідні експерти різних галузей діляться з чиновниками досвідом, знаннями і навичками, необхідними для ефективного вирішення завдань, що стоять перед фахівцями держслужби.

Також повідомлялося, що учасники екомарафону в Академії ДТЕК обговорили кроки для збереження природи. Представники бізнесу підтримали відповідальне ставлення підприємництва до екології.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти