В Україні ліквідували ще один банк

30 липня 2019 21:03

Запис про ліквідацію банку як юрособи внесений до Єдиного держреєстру

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завершив ліквідацію Реал Банку. Про це сьогодні, 30 липня, інформує прес-служба Фонду, яка минулого тижня повідомила щодо продовження ліквідації банку "Національний кредит".

Реклама

Згідно з повідомленням, запис про державну реєстрацію припинення банку як юридичної особи внесений до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських організацій.

"Отже, ліквідація банку вважається завершеною, а банк – ліквідованим", – додали в ФГВФО.

Також зазначається, що вимоги кредиторів Реал Банку, які не були задоволені через недостатність майна, вважаються погашеними, а повноваження Фонду як ліквідатора банку припиняються.

Не пропусти!
Перемогти Німеччину французам допоміг антирекорд: постарався Хуммельс
Хуммельс забиває гол у свої ворота

Новини "Сьогодні" писали, що в березні 2014 року Реал Банк був визнаний неплатоспроможним, в тому ж місяці в нього ввели тимчасову адміністрацію. Процес ліквідації почався в травні 2014-го, а 20 травня 2019 року ФГВФО завершив виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам Реал Банку.

Реклама

У 2018 році завершилася процедура ліквідації перших чотирьох банків, які були передані в управління Фонду, – Держзембанку, Ерде Банку, банку "Таврика" і Классикбанку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама