Відставання на 20 років: як Україні подолати економічну прірву

8 червня 2018, 12:56

Найважливіші реформи перелічили глава Кабінету міністрів і прем'єр опозиційного уряду

У Києві політики та провідні економісти шукали шляхи для прискорення розвитку України. За словами експертів, поки що ситуація не райдужна – Україна в розвитку відстає від західних сусідів на 20 років.

Реклама

Проте, подолати прірву можна і швидше. Порятунок бачать в стимулюванні масових інвестицій та спрощенні ведення бізнесу. Для цього потрібні чіткі кроки і сигнали закордонним партнерам. Одним з таких сигналів стало прийняття закону про Вищий антикорупційний суд.

"Нам потрібні сьогодні не менше 25% інвестицій від ВВП. Ми це можемо зробити, якщо інвестори довірятимуть і вкладатимуть в Україну. Нові умови приватизації, створення захисту інтелектуальної власності та захисту інвестицій мають дуже важливе значення, як і легкість ведення бізнесу. Це дасть можливість для створення нових робочих місць, доданої вартості і, як правило, благ для українських громадян", – заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Немає необхідності винаходити велосипед. Капіталізму в розумінні цього слова вже понад 250 років. Потрібно взяти найкращі рецепти і застосувати їх у нашій країні. Якщо говорити про економіку, то це, безумовно, децентралізація. Це перший крок. Детінізація капіталу ще було б добре – щоб у новій, прозорій конституції це все узаконити та рухатися далі", – додав прем'єр-міністр опозиційного уряду Борис Колесніков.

Нагадаємо, раніше в МВФ спрогнозували, що українська економіка ростиме швидше за російську.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти