Кабмін визначився з ПДВ-облігаціями

20 червня 2014 18:03

Цінні папери для відшкодування податку випустять на суму 7 млрд грн

Уряд України встановив граничний обсяг випуску облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) для відшкодування сум податку на додану вартість (ПДВ), у сумі 7 млрд грн.

Реклама

Відповідну постанову № 187 Кабінет міністрів прийняв 18 червня на підставі інформації Міндоходів про результати інвентаризації задекларованого до відшкодування на 1 січня 2014 року, але не відшкодованого ПДВ, і оприлюднив на своєму сайті в п'ятницю.

Згідно з програмою співпраці з МВФ, ПДВ-облігаціями може бути оформлений борг з відшкодування ПДВ на 1 січня 2014 року, а сумарний обсяг їх випуску не перевищить 16,7 млрд грн. Облігації, що амортизуються, випускаються строком на п'ять років під облікову ставку Нацбанку (з 15 квітня 9,5% річних – Ред). Купон виплачується раз на півроку разом з амортизацією 10% основної суми. Номінальна вартість бездокументарних облігацій становить 1 тис. грн.

Обсяг випусків ПДВ-облігацій визначає Міністерство фінансів в затверджених Кабінетом міністрів межах відповідно до реєстрів інвентаризації платників ПДВ. Кожен випуск буде оформлятися глобальним сертифікатом.

Уряд 21 травня доручив Міндоходів у двотижневий термін надати Мінфіну матеріали інвентаризації сум ПДВ для підготовки рішення Кабміну про граничний обсяг випуску облігацій.

Не пропусти!
Дружини футболістів збірної України готові до польоту і навіть пригледіли вертоліт
Дружини футболістів збірної України на білій вечірці: Юлія Кривцова, Маргарита Степаненко та Юлія Пятова
Реклама

Крім цього, Міндоходів у двомісячний термін має подати Мінфіну реєстрів інвентаризації вже з урахуванням заяв платників ПДВ про оформлення боргу перед ними облігаціями. Відшкодування ПДВ облігаціями буде проходити на підставі таких заяв.

Згідно з даними Міндоходів, перший випуск ПДВ-облігацій буде здійснений після 27 червня.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти