Наталя Гребенюк обрана головою правління Асоціації газодобувних компаній України

29 липня 2019 8:00

З 2011 року Наталія Гребенюк працює в компанії ДТЕК Нафтогаз

Під час щорічного засідання правління Асоціації газодобувних компаній України було обрано нового голову правління. Ним стала Наталя Гребенюк, яка займає посаду виконавчого директора ДТЕК Нафтогаз.

Реклама

"Четвертий рік поспіль найбільше об'єднання вітчизняних газодобувних компаній мовить єдиним голосом і впевнено крокує в напрямку досягнення енергетичної незалежності. Спільними зусиллями бізнесу і влади були реалізовані важливі реформи для розвитку галузі та збільшення видобутку українського газу. Йдеться про децентралізацію ренти і дерегуляцію газовидобутку, відкриття геоінформації і стимулюючий фіскальний режим, міжнародні стандарти звітності EITI і прозорі електронні торги і конкурси на нові ділянки. Галузь стала інвестиційно цікавою і відкритою для новітніх технологій та інновацій. Сьогодні стоїть питання в тому, щоб продовжити впровадження конструктивних реформ, тому важливо зберегти діалог між новообраною Верховною Радою, майбутнім урядом і газодобувними компаніями. Завдань багато: це і вирішення питання тарифів на замовлення потужностей і збереження законодавчої стабільності для реалізації інвестиційних програм СРП, продовження аукціонів, актуалізація правил розробки нафтових і газових родовищ і багато іншого. Ми стоїмо на порозі нового етапу розвитку галузі, який має асоціюватися зі словами інвестиційна привабливість та енергонезалежність", – зазначила Наталія Гребенюк.

В тренді
Україну зрадили? Що значить угода Байдена і Меркель про "Північний потік – 2"

Наталя Гребенюк з 2011 року працює в компанії ДТЕК Нафтогаз. До цього, в період з 2007 по 2011 рік, обіймала посаду віце-президента з фінансів Vanco Prykerchenska Ltd. Раніше очолювала департамент з інвестицій, а потім – дирекцію з економіки та фінансів ДАТ "Чорноморнафтогаз". Має дві вищі освіти: в галузі іноземної філології та економіки. Отримала ступінь EMBA "Стратегічні фінанси".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти