Яценюк наказав Демчишину скликати загальні збори "Укрнафти"

16 січня 2015, 11:41

Дар`я Нинько , Віра Холмогорова

Депутатам прем'єр порадив змінити прийнятий закон про акціонерні товариства

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив міністру енергетики Володимиру Демчишину скликати збори аукционеров "Укрнафти" (частина акцій компанії належить державі), а також змінити прийнятий днями закон про кворум акціонерних товариств.

Реклама

"Я доручаю міністру енергетики скликати публічні збори [аукціонерів] "Укрнафти", в тому числі підняти питання імзмененія менеджменту компанії", – заявив Яценюк.

При цьому він уточнив, що в закон про акціонерні товариства потрібно внести зміни, оскільки, всупереч переконанню депутатів, "він ніяк не стосується "Укрнафти".

"Я ще раз повторюся. На зустрічі з президентом заявили сьогодні, що закон, який був прийнятий 2 дні тому, потребує змін. Це редакційні уточнення, які необхідно внеесті. Я говорив і ще раз скажу: держава поверне на компанію Укрнафта", – заявив Яценюк.

"Навіть якщо ви не проголосуєте за ці ізмненія, ми проведемо збори акціонерів. Але знаючи українську судову систему... У нас будуть знову два десятки судових рішень. І не толко по "Укрнафті", – резюмував Яценюк.

В тренді
Долар в Україні впав до мінімуму за два місяці: курс Нацбанку
Фото: ADEM ALTAN/AFP via Getty Images
Реклама

Нагадаємо, закон №1310 "Про акціонерні товариства" був проголосований у парламенті два дні тому. Документ передбачає зниження кворуму, необхідного для проведення загальних зборів акціонерного товариства з 60% до 50% + 1 акція. Для компаній, в яких немає державного пакета, норма про зниження кворуму набуде чинності з 1 січня 2016 року.

Декларувалася, що прийняття цього документа неободимо для безперешкодного проведення загальних зборів акціонерів "Укрнафти".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти