У ПриватБанку розповіли про ситуацію з готівкою в банкоматах

20 грудня 2016, 12:21

На завантаження банкоматів "Привату" вплинуло рефінансування від Національного банку України

Сьогодні, 20 грудня, відділення, банкомати і сервіси ПриватБанку працюють в стабільному режимі. Про це повідомила прес-служба банку.

Реклама

Згідно з повідомленням, клієнтів обслуговують 2,35 тис. відділень банку. У повному обсязі завантажено понад 7 тис. банкоматів "Привату", служба інкасації забезпечує своєчасне поповнення банкоматів мережі за рахунок готівкових коштів в касах, а також додаткових 15 млрд грн, виділених НБУ на підтримку ліквідності банку.

"Банк продовжить інкасацію банкоматів. Всі власники карткових рахунків ПриватБанку зможуть отримувати готівку", – зазначив перший заступник голови Національного Банку України Яків Смолій.

Як зазначили в прес-службі банку, за підсумками перехідного дня 19 грудня обсяги зняття готівки за картками ПриватБанку в банкоматній мережі навіть знизилися порівняно з попередніми.

"Це говорить про те, що ризик виникнення паніки мінімізований. На сьогодні карти ПриватБанку обслуговуються банкоматними і постермінальнимі мережами всіх банків", – повідомив Смолій.

Реклама

Нагадаємо, сьогодні ПриватБанк відновив обслуговування корпоративних платежів, які були заморожені 19 грудня. Однак бізнес поки що не отримав повної свободи розрахунків – 20 грудня "Приват" ввів деякі обмеження.

Зокрема, проведення видаткових операцій можливо в межах, що не перевищують залишок на рахунках на 19 грудня.

Всі кредитні ліміти на рахунках, ліміти гарантованих платежів і бізнес-розстрочки обнулені чи знижені до рівня заборгованості.

В тренді
Україна націлилася на 2 транші МВФ: які вимоги залишилося виконати

Всі прибуткові операції обслуговуються без обмежень.

Нагадаємо, 18 грудня Кабінет міністрів України прийняв рішення про перехід 100% акцій ПриватБанку у власність держави. Власником акцій ПриватБанку стане держава в особі Міністерства фінансів, яке "гарантує безперебійне функціонування цієї установи і збереження коштів його клієнтів".

Реклама

Перехідний період почався з 19 грудня. Держава обіцяє забезпечити плавний перехід і стабільну роботу ПриватБанку в звичайному для його клієнтів режимі.

У самому "Приваті" зазначають, що націоналізація стала для них сюрпризом, оскільки була породжена серією інформаційних атак на фінустанову.

Голова Мінфіну Олександр Данилюк і голова НБУ Валерія Гонтарева запевнили, що клієнтам переживати за свої гроші не варто, оскільки держава гарантує збереження всіх фізичних та юридичних осіб коштів на поточних і депозитних рахунках. Крім того, обслуговування фізичних осіб триває в штатному режимі, а платежі юридичних осіб зупиняться на добу.

Всі подробиці в спецтемі Націоналізація ПриватБанку

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти