Швейцарія відмовилася допомогти ЄС впоратися з російськими санкціями

20 серпня 2014, 10:41

Євросоюзу доведеться самостійно долати російське ембарго

Швейцаріявідповілавідмовоюнапропозиціюперенаправлятичерезсвоютериторіюпродукціюнизки європейськихвиробниківз країн,які підпалипід російськепродовольчеембарго,повідомляєThe Wall Street Journalз посиланнямнаФедеральнеагентствопо сільськомугосподарствуШвейцарії.

Поставкипродовольства зШвейцаріївРосію небули заборонені,такяк вонане підтрималавведенікраїнамиЗаходусанкціїпротиРФ.

ПредставниквідомстваЮргЙордізазначив,що продукція, виробленазамежамиШвейцарії,не зможепройтисертифікаціюпосанітарнимнормам,обов'язковудлявсьогошвейцарськогопродовольства,що йденаекспорт.

За даними видання,найбільшпопулярнимистаттямишвейцарськогоекспорту до Росіїє сириі кава.За словамикерівникашвейцарськоїкомпанії-експортерасируInterCheese AGДаніеляДаттвілера,Швейцаріяпоставляє до Росіїпереважноелітнісири,у томучисліаппенцеллер,грюйеріемменталь.Томузбагатитисянаембаргоу швейцарцівне вийде,незважаючина те,що до нихвжезвернулися рядросійських компанійзпроханнямизабезпечитипоставкивРФголландськогосиругаудаііталійськогомоцарелла.

Ранішеповідомлялося,щорядєвропейськихкомпанійзвернувся до владиШвейцаріїзпроханнямдопомогтиїм подолатиросійськеембарго.Назвикомпанійприцьому неуточнювалися.Разом зтимзазначалося,щодлязміникраїни-виробникабуденеобхіднопровестинатериторіїШвейцаріїрядтехнологічнихопераційз переробкипродукції.

Реклама

Нагадаємо,всерпніРосіяввелазаборонунаодинрікнаімпортм'яса,фруктівіовочів,молокаімолочнихпродуктівз країн-членівЄвросоюзу,СШАта іншихкраїн, що підтримуютьантиросійськісанкції.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Меломани з Верховної Ради: яку техніку декларують нардепи

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти