Законність "Роттердам +" не викликає сумнівів, а справа НАБУ – політична – адвокат Дмитра Вовка

8 серпня 2019 23:18

Ірина Одинець повідомила, що екс-глава НКРЕКП не є підозрюваним, а заяви НАБУ будуть спростовані юридично

Реклама

Адвокат екс-глави НКРЕКП Дмитра Вовка Ірина Одинець заявила, що дії детективів НАБУ з розслідування впровадження формули "Роттердам +" мають політичне підґрунтя.

"Це розслідування ведеться вже два з половиною роки. І ми зверталися до суду з тим, щоб спонукати НАБУ завершити розслідування. Ми думаємо, що сьогоднішні дії є політичними", - заявила адвокат Ірина Одинець.

Юрист заявила, що підозру Дмитру Вовку вручено не було:

"Дмитро не бачив підозри, вона йому не приходила, підпис свій він не ставив. Поштою він документа теж не отримував. Тобто, на сьогодні Дмитро Вовк не отримував підозру. Ще одного співробітника НКРЕКП, якого в НАБУ називають підозрюваним, в даний момент на роботі немає. Чому документ не був вручений йому, невідомо, співробітник знаходиться у відпустці. Тобто, реально не була дотримана законність, і НАБУ не зробив всіх тих дій, які передбачені законодавством, щоб вручити законним способом всі підозри ".

Ірина Одинець вважає, що законність введення формули "Роттердам +" доводять аргументи, які були викладені в судах ще до розслідування НАБУ. Йдеться і про самі судові рішення, і про експертизи, які були зроблені під час цих судових розглядів. Експертизи були зроблені передбаченим законодавством України способом.

"Захист спирається тільки на юридичні рішення, незважаючи на те, що НАБУ використовує для своїх аргументів і медіа. Ми чітко бачимо, наскільки розрекламовано все це було, тобто НАБУ включає свою медійно-репресивну машину. Ми сподіваємося, що в суді відбудеться змагальний процес , і ми зможемо приводити свої аргументи, ґрунтуючись виключно на юридичних фактах і на тих документах, які є на руках у кожної сторони ", – заявляє адвокат екс-глави НКРЕКП Дмитра Вовка Ірина Одинець.

"Я думаю, що ця справа – мильна бульбашка. Навіть виходячи з тих документів, які були надані сьогодні для вибору запобіжного заходу одному з фігурантів цієї справи, ми бачимо, що на них не може ґрунтуватися звинувачення", – говорить Ірина Одинець.

За словами адвоката, документ НАБУ підготовлений не належним чином. А справа дійсно є суто політичною.

"Ця справа політична. Ми змушені стверджувати, що це була підготовлена ​​акція, що це було політичне рішення", – заявляє адвокат Ірина Одинець.

Реклама

Юрист каже, що передбачала дії НАБУ, при цьому захист Дмитра Вовка повністю впевнений у законності його дій, і не має жодних сумнівів, що це буде юридично доведено ще раз.

Раніше новини "Сьогодні" повідомляли, що формула "Роттердам +" дозволила українським шахтарям отримувати справедливу зарплату за свою працю.

Нагадаємо, НАБУ направила повідомлення про підозру не тільки Дмитру Вовку, а й співробітникам ДТЕК. У компанії вважають, що ніякої обґрунтованої причини для подібних слідчих дій немає, а підозри слідства є безпідставними.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти